Genospace

Genospace to dość niecodzienna gra kulki, w której mamy zadanie usuwać stale przybywające na planszy kulki. Kulki online Genospace nie są grą wieloetapową, ale potrafią wciągnąć na długie godziny, gdyż gra kończy się dopiero w momencie, gdy kulki wejdą w twoją przestrzeń. Im więcej punktów zdobędziecie tym z pewnością będziecie cieszyć się bardziej. Jednak przede wszystkim liczy się znakomita zabawa, a jej z grą kulki Genospace wam na pewno nie zabraknie. Myślę, że taka nieszablonowa gra kulki przypadnie wam do gustu i nie będziecie mogli się od niej oderwać. A może się mylę? Zachęcam gorąco do zabawy!!!

Są różne kulki online – jedne bardziej nam znane, inne całkowicie dla nas nowe. Ja mam dziś dla was jedną z takich gier kulki, która nie dopasowuje się w żaden ze znanych dotychczas z naszego portalu szablonów. Gra kulki Genospace to nietuzinkowa gra, w której choć należy usuwać kulki z planszy to robi się to w sposób, którego na naszym portalu jeszcze nie spotkaliście. Jaki to sposób?

Zacznijmy od tego, że w grze kulki Genospace nie poruszamy się jak to zwykle w grach kulki bywa za pomocą myszki, ale stosujemy tutaj sterowanie strzałkami. Samo sterowanie strzałkami jednak nie wystarczy i potrzebny nam będzie jeszcze przycisk spacji, który pozwoli nam na usuwanie kulek.

Jak możecie zobaczyć zaraz po włączeniu gry, na planszy znajduję się kwadrat z czerwoną ramką, a w nim trójkąt w jednym z czterech kolorów: czerwony, niebieski, zielony lub żółty. Trójkąt jest waszą bronią, za pomocą której będziecie usuwać kulki z planszy. Usuwacie kulki w taki sposób, że celujecie w kulkę tego samego koloru co trójkąt, a robicie to ustawiając naprzeciw kuli trójkąt za pomocą strzałek, a następnie wciskacie spację.

Może się zdarzyć, że na planszy nie ma kulki w potrzebnym kolorze i co wtedy? Wtedy trzeba zmienić kolor trójkąta a robi się to uderzając nim w kulkę tego koloru, jakiego chcemy mieć trójkąt. Oznacza to, ze jeśli mamy trójkąt czerwony, ale czerwonej kulki nigdzie nie ma, bądź jest niedostępna, to możemy uderzyć nim także przy pomocy spacji w jakąś inną kulkę, np. zieloną i wtedy nasz trójkąt zmienia kolor na zielony. Logiczne nieprawdaż?

Kulki online Genospace są dość szybką grą, gdyż niesamowicie szybko na planszy pojawiają się nowe kulki, dlatego gra Genospace znakomicie ćwiczy refleks. Jednak na początku może być on za małych i szybko przegracie, a przegrywa się wtedy, gdy kulki wejdą za czerwoną linię, która otacza pole, na którym znajduje się początkowo trójkąt. W grze kulki Genospace macie tylko jedno życie, więc starajcie się wytrwać jak najdłużej, by zdobyć jak najwięcej punktów.

Zdobyte punkty możecie podejrzeć w lewym górnym rogu, zaś w prawym górnym rogu macie wyłącznik dźwięku. W grze kulki online Genospace nie ma włącznika pauzy jednak myślę, że nie jest to aż tak dużą przeszkodą, bo walory gry naprawdę rekompensują ten mały minus.

Mam nadzieję, że ta niecodzienna gra kulki online przypadnie wam do gustu i często powrócicie do nas, aby zagrać w Genospace. Zabawa z tą grą jest naprawdę znakomita i gorąco polecam ją wszystkim fanom gier kulki, a także tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z grami online.

Życzę wspaniałej zabawy!!!