Golden Coast Solitaire

Golden Coast Solitaire to kolejna gra pasjans w wersji trzy piki, a więc coś co lubią szczególnie początkujący gracze i ci co wolą nieskomplikowane rozgrywki. Jest to bardzo wakacyjny pasjans – idealnie pasujący do obecnie panujących upałów :) Ale oczywiście fajnie gra się w tego pasjansa nie tylko latem, ale również i zimą, kiedy to człowiekowi tęskno za wakacjami i słoneczkiem. Jeśli macie wolną chwilę, nudzicie się, pragniecie się odstresować to pasjans Golden Coast Solitaire jest dla was idealny. Zapraszam serdecznie na udaną zabawę razem z nami – koniecznie zagrajcie również w inne nasze pasjanse!

Pasjans trzy piki to jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie typów pasjansa. Dziś mamy dla was grę pasjans trzy piki o nazwie Golden Coast Solitaire - mam nadzieję, że spotka się ona z waszym uznaniem :) Zasady tej gry pasjans nie są wam obce, ale pokrótce wam je przypomnę, a więc...

A więc chodzi w grze pasjans Golden Coast Solitaire o to, aby złożyć na stosie wszystkie karty z planszy. Karty składane są w taki sposób, że kładziona na stos karta jest o oczko mniejsza lub większa o tej, która aktualnie znajduje się na wierzchu stosu. Kiedy wszystkie karty złożone są na stosie gra kończy się zwycięstwem.

Gra pasjans Golden Coast Solitaire jest jedno planszowa, ale i tak można się przy niej świetnie bawić. Uważać jednak trzeba na to, że jest ona ograniczona czasowo - czas można znaleźć u góry na środku ekranu. Czasu jest sporo, ale pamiętajcie, że jeśli odchodzicie od komputera włączcie pauzę!

Skoro poniekąd doszliśmy do opcji to spójrzmy na dół ekranu. Tam od lewej macie: ilość zdobytych punktów, stronę autora, pauzę, restart gry, cofnięcie ruchu, wyjście z gry. No i to już wszystkie opcje gry pasjans Golden Coast Solitaire. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i że nie będziecie mieć żadnych problemów z przejściem gry.

Okej – to gra pasjans Golden Coast Solitaire omówiona, czas zaczynać wspaniałą zabawę. Pasjans Golden Coast Solitaire już czeka – łapcie myszki w dłonie i grajcie razem z nami :) A jeśli ten pasjans to nie to czego szukacie to zapraszam do zagrania w inne nasze pasjanse :) Powodzenia!!!