Golf Solitaire Pro

Golf Solitaire Pro to kolejny znakomity pasjans w wersji trzy piki. Tym razem przenosimy się na pole golfowe, gdzie jednak nie będziemy wbijać piłeczki do dołka a układać pasjansa. Golf Solitaire Pro to gra, która na pewno spodoba się dzieciom, bo trzy piki to bardzo prosta wersja pasjansa, która polega na składaniu kolejno kart na stosie w kolejności mniejsza – większa o oczko od tej, która aktualnie jest na górze stosu. Ponadto pasjans Golf Solitaire Pro cechuje się znakomitą grafiką i nie jest ograniczony czasowo! Znakomity pasjans dla wszystkich tych, którzy grają przede wszystkim dla relaksu, a nie dla bycia najlepszym, choć i tu możecie wpisać się na listę zwycięzców.

Golf Solitaire Pro to bardzo fajna gra pasjans, która powinna spodobać się zarówno młodszym, jak i starszym fanom naszego portalu. Pasjans Golf Solitaire Pro przenosi nas na pole golfowe w Szkocji, ale nie bójcie się nie będziemy grali w golfa, ale oczywiście w pasjansa i to w wersji trzy piki.

Pasjans Golf Solitaire Pro jak to na trzy piki przystało jest bardzo prosty i poradzą z nim sobie nawet najmłodsi fani naszego portalu. Pasjans Golf Solitaire Pro oferuje wam kilka rund, a w każdej macie inne rozłożenie kart. Aby przejść do kolejnej rundy musicie oczywiście usunąć wszystkie karty z planszy. Jak to zrobić?

To bardzo proste. Musicie kolejno składać kart z planszy na stosie znajdującym się w prawym dolnym rogu ekranu gry Golf Solitaire Pro. Karty składa się w taki sposób, że na stosie kładzie się kartę o oczko większą bądź mniejszą od tej, która aktualnie znajduje się na samej górze stosu. Jeśli na planszy nie ma żadnej odpowiedniej karty to klikamy NEXT CARD po lewej stronie stosu. Proste?

Oczywiście, że proste. Dodatkowym ułatwieniem w tej grze pasjans jest to, że na planszy bądź w NEXT CARD znajdują się tzw. WILD CARD, czyli dzikie karty. Taką kartę można położyć na dowolną inną z kart, a także na niej można położyć co tylko się chce. Jest to bardzo pomocne i zachęcam do korzystania z dzikich kart podczas gry a nie czekania na ostatni moment.

Pomocny w grze Golf Solitaire Pro może się okazać również przycisk UNDO, znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu, który cofa ruch, a także przycisk MENU, który możecie zastosować jako pauzę. Wprawdzie gra Golf Solitaire Pro nie jest ograniczona czasowo, więc czas wam uciekał nie będzie, ale uciekają wam bonusowe punkty, które możecie zobaczyć w prawym górnym rogu, tuż pod ROUND, które oznacza numer planszy, w którą gracie aktualnie.

Warto jeszcze wspomnieć, że w prawym dolnym rogu znajduje się ikona głośnika, za pomocą której możecie wyłączyć dźwięki w grze, a w lewym górnym rogu znajduje się SCORE, czyli ilość zdobytych punktów oraz MULTIPLIER, czyli mnożnik punktów, który uaktywnia się wtedy, gdy na stos składacie kolejne karty bez dobierania ich z NEXT CARD.

Co jeszcze warto wspomnieć na temat gry pasjans Golf Solitaire Pro? Hmm chyba już wszystko omówiłam i mam nadzieję, że wystarczająco jasno, bo nie chce, abyście mieli problem z przejściem tej wspaniałej gry pasjans. Pamiętajcie jeszcze jedno – jak nie uda wam się przejść jakieś rundy to niestety musicie zaczynać całą grę od nowa, dlatego starajcie się co sił i uważajcie na to jak składacie karty – czasem lepiej stracić bonusowe punkty, a przejść do kolejnego etapu gry – to z pewnością da wam więcej punktów. No i poza tym nie punkty są najważniejsze a wspaniała zabawa, a tej na pewno wam nie zabraknie w grze Golf Solitaire Pro.

Golf Solitaire Pro czeka na was. Mam nadzieję, że pasjans Golf Solitaire Pro przypadnie wam do gustu i jeszcze nie raz powrócicie do nas, aby w niego zagrać. Zachęcam was również do zagrania w inne nasze gry pasjans – w naszym bogatym zbiorze pasjansów na pewno każdy z was znajdzie coś dla siebie. Polecam gorąco!!!