Good Scorpion Solitaire

Good Scorpion Solitaire to kolejna z naszych propozycji na pasjanse, w które możecie pograć zupełnie za darmo. W grze Good Scorpion Solitaire jak to zwykle w pasjansach skorpion bywa – prawie wszystkie chwyty są dozwolone, jednak pomimo tego nie jest to wcale taki prosty pasjans, a wręcz przeciwnie. Good Scorpion Solitaire to pasjans dla wytrwałych, jednak wierzę, że wy tacy jesteście i będziecie się z tą grą pasjans znakomicie bawić. Zaczynacie zabawę? No to do roboty! Życzę powodzenia!!!

Pasjanse są różne – dziś mam dla was coś nieco trudniejszego, a będzie to Good Scorpion Solitaire. Pasjanse skorpion do najprostszych nie należą mimo iż można tu robić prawie wszystko. Co przez to się rozumie? A no to, że można dowolnie kolorami przenosić karty, z dowolnego miejsca w kolumnie, byle tylko kładzie się je na kartę o oczko większą od tej, które znajduje się na końcu przenoszonej kolumny. Rozumiecie?

Pewnie tak, bo pasjanse mają zawsze proste zasady, nawet jeśli ogólnie rzecz biorąc są to pasjanse trudne tak jak Good Scorpion Solitaire. Jeżeli lubicie wyzwania to koniecznie zagracie z nami w Good Scorpion Solitaire. Jest to pasjans, który ma trzy tryby: CASUAL, czyli łatwy, NORMAL, czyli średni oraz DIFFICULF, czyli trudny. Możecie dobrać tryb do własnych umiejętność, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze lepsza.

Jakie opcje posiada ten pasjans? Niezależnie od wybranego trybu prawie wszystkie opcje w tej grze pasjans znajdziecie u góry ekranu. Tam zaczynając od lewej macie: przejście do menu, włącznik pauzy, bonus punktowy, level, w który gracie, ilość zdobytych punktów, czas. Na dole tej gry pasjans macie w prawym dolnym rogu takie opcje jak: wyjście z gry oraz wyłączniki dźwięków i muzyki. Po prawej stronie gra Good Scorpion Solitaire na dole ma wypisany tryb, w który gracie.

Już wszystko jasne? Chyba tak. Celem jest oczywiście ułożenie pasjansa w jednym kolorze w każdej z kolumn. Dacie sobie radę? Mam nadzieję, że tak, bo pasjans Good Scorpion Solitaire już czeka na was. Zapraszam was serdecznie do zabawy – na pewno będzie ona fantastyczna i zapomnicie o tym, czym jest nuda. Nie wierzycie? To koniecznie sprawdźcie to sami.

Jeśli jednak pasjans Good Scorpion Solitaire jest dla was za trudny to polecam wam gorąco nasze inne pasjanse, np. pasjanse trzy piki, które należą do najprostszych. Na naszym portalu znajdziecie całe mnóstwo różnych gier pasjans, tak że z pewnością każdy z was znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie do zabawy!!!