Gra diamenty

Gra diamenty ciekawa gra logiczna, która potrafi wciągnąć na długie godziny. W Gra diamenty trzeba co nieco wysilić szare komórki, by przejść tę grę w całości. Zasady tej gry są bardzo proste, ale cała gra jest ograniczona czasowo i wcale nie tak łatwo jest usunąć z planszy wszystkie diamenty. Myślę jednak, że dacie sobie radę i uływający czas nie będzie dla was żadną przeszkodą. Życzę udanej zabawy!!! Psss... Zajrzyjcie również do innych naszych działów z grami online :) Gorąco polecam!

Diamenty to to, co kobiety kochają najbardziej. Gra diamenty pozwala wam na spojrzenie na te niesamowite kamienie w wirtualnym świecie i pomarzenie, jakby to było pięknie mieć tyle diamentów w świecie realnym. Eh... pomarzyć zawsze wolno. Jednak gra to gra, czy myślicie, więc że uda wam się zebrać wszystkie diamenty w tejże grze?

Gra diamenty to gra logiczna, która cieszy się dużą popularnością wśród internetowych graczy. Jeśli lubisz gry diamenty to ta z pewnością przypadnie ci do gustu. Gra diamenty ma bardzo proste zasady i prosty cel – trzeba oczyścić planszę z diamentów, a jak to zrobić? Już mówię.

W Gra diamenty nie ma tak jak w klasycznych grach tego typu, że kilka się na jeden diament potem na drugi i znikają one z planszy. Tutaj musicie klikać na planszy w pustym miejscu w taki sposób by punkt, w który klikacie był przecięciem co najmniej dwóch linii, które prowadzą do identycznych diamentów. Jeśli wam się to uda to diamenty znikają z planszy.

Teraz Gra diamenty może wydać wam się nieco skomplikowana, ale zaraz na początku gry pojawi wam się obrazek, gdzie wszystko dokładnie zostaje pokazane. Ponadto myślę,że po kilku próbach Gra diamenty okaże się dla was prosta i logiczna i już nikt nie będzie miał z nią problemów.

We wstępie do Gra diamenty wspomniałam, że jest ona ograniczona czasowo i faktycznie tak jest. Upływający czas możecie zobaczyć u góry ekranu w prawym rogu tuż obok SCORE, które oznacza ilość zdobytych punktów. Nieco poniżej punktów w Gra diamenty macie ikonę głośnika, dzięki której możecie wyłączyć dźwięk w grze. Z innych opcji warto jeszcze wiedzieć, że na środku u góry ekranu macie przycisk MAIN MENU, który pozwala wam na wyjście z gry, a poniżej macie RESET GAME, czyli rozpoczęcie gry od nowa z nowym układem diamentów.

No to tyle jeśli chodzi o to jak grać w Gra diamenty. Mam nadzieję, że zasady gry są w miarę jasne i nie Gra diamenty nie sprawi wam żadnych trudności. Gra diamenty jest naprawdę bardzo wciągająca i można przy niej świetnie się bawić. Jeśli jednak czujecie, że Gra diamenty to nie to czego szukacie to zachęcam do zajrzenia w inne nasze działy z grami online. Mamy dla was nie tylko gry logiczne, ale także gry kulki, pasjanse i wiele wiele innych.

Życzę udanej zabawy!!!