Graffiti Solitaire

Graffiti Solitaire bardzo interesująca gra pasjans dwa w jednym – z jednej strony zagracie tu w pasjansa trzy piki a z drugiej w pasjansa duet, czyli takiego w którym za zadanie macie łączyć w pary karty o tych samych wartościach. Macie ochotę zagrać w taką grę pasjans? Jeśli tak to pasjans Graffiti Solitaire już czeka na was. Łapcie myszki i bawcie się razem z nami – jestem pewna, że nie pożałujecie tej decyzji, bo Graffiti Solitaire to naprawdę znakomity wieloplanszowy pasjans. Zapraszamy!!!

Pasjanse to gry, które wymagają od niejednej osoby całkiem sporego wysiłku psychicznego, dla innych zaś są to gry tak proste, że przynoszą pełne relaks bez jakiegokolwiek wysiłku. Jeżeli macie ochotę zagrać w jakieś fajne pasjanse to na pewno znajdziecie je na naszym portalu. Naszą najnowszą propozycją jest pasjans Graffiti Solitaire - pasjans online, który łączy w sobie dwa różne typy – pierwszym jest pasjans trzy piki, a drugim pasjans duet.

W grze pasjans Graffiti Solitaire macie do przejścia aż 19 plansz. Plansze są układane na przemian – jedna to trzy piki, a druga duet. Zaczynacie od pasjansa trzy piki. Czy pamiętacie jakie tu są zasady?

W pasjansie trzy piki musicie układać na stosie karty w taki sposób, że na stos kładziemy kartę o oczko mniejszą bądź większą od tej, która aktualnie znajduje się na samej górze stosu. Zadanie proste, ale musicie pamiętać o tym, że czas i ilość kart jest ograniczona. Z planszy możecie brać tylko odkryte karty, a kiedy nie ma już żadnego ruchu w grze Graffiti Solitaire możecie dobrać kartę ze stosu po lewej.

Kolejną formą pasjansa w grze Graffiti Solitaire jest pasjans duet, w którym za zadanie macie łączyć w pary identyczne karty. Możecie je wybierać spośród tych rozłożonych i odkrytych na planszy, jak również z tych dwóch pojawiających się na dole ekranu. Kiedy nie można w grze Graffiti Solitaire ułożyć żadnej pary możecie kliknąć na stos i na dole pojawią się dwie nowe planszy. Pamiętajcie, że tu również macie ograniczenie czasowe a także ograniczoną ilość kart. Kiedy skończą się w tej grze pasjans karty na pomocniczym stosie można go odwrócić i brać karty jeszcze raz. Można tak zrobić jedynie raz!

Oba pasjanse mają takie same opcje, które znajdują się u dołu ekranu. Zaczynając od lewej macie w grze Graffiti Solitaire takie opcje jak: punkty, czas, pauzę, cofnięcie ruchu oraz wyjście z gry. W lewym górnym rogu w tej grze pasjans znajdziecie natomiast numer poziomu, w który aktualnie gracie.

To już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o grę pasjans Graffiti Solitaire. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu. Z pewnością atrakcyjne jest tutaj to, że na grę Graffiti Solitaire składają się dwa różne pasjanse. Pasjanse bardzo ciekawe i popularne. Polecam wam gorąco tę grę pasjans, a także inne pasjanse, które możecie znaleźć na naszym portalu.

Powodzenia!!!