Gry kulki

Gra kulkiGra kulki - kryształki zamiast kulek… Ciekawie pomyślana gra typu kulki, gdzie zamiast zwykłych kulek, na planszy znajdują się kryształki. Gra kulki jest odmianą tradycyjnej gry kulki, podobne też są, więc jej zasady. Ta gra jest bardziej rozbudowana, a przez co nieco trudniejsza od klasycznych kulek, ale za to dostarcza więcej radości i emocji. Niektórych nawet potrafi wciągnąć bardziej niż nasze pasjanse. Taka to już magia kulek, a więc myszki w dłoń i udanej zabawy z kryształkami w jednej z najbardziej popularnych gier w serwisie.
KulkiKulki - klasyczna wersja gry kulki, którą pamiętamy jeszcze z pierwszych windowsów. Dziś znów możecie poczuć się jak wtedy, grając w Kulki na naszym portalu. Nie ma to jak powrócić do korzeni, zagrać w klasyka, a nie nowoczesne implementacje, które posiadają tysiące udziwnień i jak to mówi młodzież „bajerów”. Klasyk to klasyk, oryginał zawsze lepszy od podróbki, sami możecie sprawdzić to już teraz. Zapraszam gorąco na podróż w czasie z tradycyjną grą kulki. Gwarantuję niezapomnianą przygodę.
Booble ShooterBooble Shooter - lubisz sobie postrzelać, ale nie lubisz jak strzelają do ciebie? Koniecznie, więc wypróbuj grę Booble shooter. Ta gra logiczna nie wymaga od ciebie szczególnej zręczności czy też szybkości, ale odrobiny myślenia – trzeba przemyśleć, które bańki „zestrzelić”, aby te pociągnęły za sobą kolejne. Im więcej pomyślisz tym więcej punktów zdobędziesz – proste, co nie? Jedyne, czego potrzebujesz to myszka. Jeśli już ją masz to możesz zaczynać strzelać do kolorowych kulek. Może nie jest to gra akcji, ale dobra strategia i tu się przyda. Powodzenia.
Kulki ZenKulki Zen - spowodują w naszych głowach prawdziwe rozjaśnienie umysłu, podobne do stanu, jakie można zaznać w chińskich ogrodach zen. Siedząc sobie pośrodku własnego ogrodu czerpiemy z niego pozytywną energię. Spokój nasz jednak został zakłócony przez złośliwego sąsiada, który postawił na nim tor z kamiennymi kulami. Zniszcz możliwie szybko Kulki Zen strzelając do grup składających się z 3 lub więcej jednokolorowych kulek.
Chińskie kulkiChińskie kulki - znane były na Bliskim Wschodzie od najdawniejszych czasów, czego dowodem jest umieszczenie ich nawet w świętym miejscu dla azjatów, jakim jest świątynia Nieba. Pośród symboli wziętych ze znaków zodiaku oraz konstelacji gwiazd ustawiono tory, po których suną kolorowe Chińskie kulki. Zniszcz je strzelając do nich według ustalonej zasady w opisie gry i baw się świetnie.
Kolorowe kulki SoliterKolorowe kulki Soliter - i ponownie witamy w świecie gier w kulki, jeżeli już tu zajrzałeś to musisz liczyć się z faktem że w tej kategorii znajdą się podobne do siebie gry, jednak każda z nich będzie inna i każda znajdzie swoich wielbicieli. Strzelaj w grupki kulek składających się z co najmniej 3 lub więcej kulek tego samego koloru. Jak większość gier w kulki tak i prezentowana gra jest wielopoziomowa możemy więc grać w nią ile dusza zapragnie.
Zimna kulkaZimna kulka - Spróbuj zagrać mrożącą krew w żyłach kulką, uderzyć wielokrotnie w wyznaczone cele i zobaczyć, czy twój wynik strzeli wysoko w niebo. Tak w najprostszy sposób można by opisać zasady tej gry, a mówiąc dokładniej Zimna kulka to kolejny już remake popularnej i niezapomnianej arkadowej gry Pinball. Siadaj do „kompa”, machaj łapkami i wygrywaj.
3 kolorowe kulki3 kolorowe kulki - niczym barwne baloniki połączone ze sobą, zamiast unosić się w powietrze opadają na dno planszy. Usuń wszystkie kulki łącząc je ze sobą w łańcuch składający się z 4 lub więcej kulek tego samego koloru. Nie musisz się spieszyć ale powinieneś trzymać rękę na pulsie uważnie przyglądać się nowym spadającym kulkom. Po rundzie pierwszej nastąpi druga, trzecia itd.
Duet z kulekDuet z kulek - powinien sprawić że nasze samopoczucie zmieni się o 360 stopni, ponieważ odpowiednie dobieranie pary zawsze sprawia wiele zadowolenia nie tylko osobom parowanym ale także nam. Duet z kulek to zgodna para matematyczna stworzona poprzez strzał do liczb dających sumę równą 10. Jeżeli do tego dodasz celną taktykę, zabawy wystarczy ci na długo.
Morskie kulkiMorskie kulki - to już prawie klasyka, chociaż w nowoczesnej wersji. Do ciebie należy zadanie usunięcia wszystkich morskich kulek, zrobisz to poprzez połączenie ich w grupy od 2 do więcej kulek tego samego koloru. Na wykonanie zadania posiadasz 5 możliwych prób na każdy poziom. Pocieszającą wiadomością powinna być informacja że w grze nie ma limitu czasu.
Strzelaj w kulkiStrzelaj w kulki - która obracają się na osi środkowej we wszystkich kierunkach w zależności od twojego strzału. Użyj właściwej strategii aby złożyć grupę 3 lub nawet więcej jednobarwnych kulek, pamiętając że w magazynku znajduje się tylko 6 naboi. Każdy niecelny strzał ujmuje ci amunicji a strzał trafiony dodaje jej oraz powiększa twoją punktację. Wielopoziomowa gra online na długie wieczory. Polecam!
Panda PopPanda Pop - wszyscy lubimy zabawne misie Panda, nie są to zbyt ruchliwe zwierzątka dlatego też gra którą sobie wymyślili nie wymaga od nich dużej bieganiny a jedynie umiejętności strzelania do celu. Celem do którego miś Panda będzie strzelał są kolorowe kulki umieszczone na wysokiej półce, a bronią jest dmuchawa wykonana z bambusowej rurki. Przy grze spędzisz 10 bardzo przyjemnych przygód. Miłej zabawy!
Chaotyczne kulkiChaotyczne kulki - opadają w kolorowo cieniowanych kolumnach, należy tak obserwować kulki, aby trafić w nie w momencie przechodzenia przez kolor jaki posiada kulka na swojej obwódce. Jeżeli wszystko przebiegnie bez problemów to otworzą ci się kłódki na sąsiednich kolumnach i zabawa zacznie być coraz trudniejsza.
Klasyczne kulkiKlasyczne kulki - spróbuj usunąć minimum 3 kulki w tym samym kolorze a zdobędziesz punkty. Znana i lubiana zabawa w kulki, która zawsze znajduje swoich wielbicieli, jeżeli chcesz dostać się na Top listy wyników czym prędzej rozpocznij zawody. Gra posiada wiele poziomów i można przy niej spędzić długie przyjemne godziny.
Kule armatnieKule armatnie - poczuj się jak dowódca armii na zamku swojego władcy i daj rozkaz wystrzału z armaty. Kule armatnie to dość fajna gra kulki, gdzie wystrzelacie z armaty kule, tak by dwie tego samego koloru zderzyły się ze sobą. Jeśli się zderzą znikają z planszy. Gra jest ograniczona czasowo, ale za każde zdobyte punkty przybywa znów czasu. Uważajcie by kulki innych kolorów się nie zdarzał, bo to utrudni ci grę. Powodzenia :)
PlatformeyePlatformeye - prosta i zabawna gra kulki, która w rzeczy samej jest także grą platformową. Poruszacie się kulką i zbieracie bańki. Kiedy wszystkie bańki uda wam się zebrać możecie iść do wyjścia. Wtedy to przenosicie się do kolejnego etapu, który będzie minimalnie trudniejszy od poprzedniego. Dobre jest to, że macie nieograniczoną ilość żyć i nieograniczony czas gry. Powodzenia : )
DewShineDewShine - znów trochę nietypowa gra kulki, gdzie musimy zniszczyć określoną liczbę kulek. Jak? Stawiając w wybranym przez siebie miejscu tzw. dew, czyli punkt, który bije energią i niszczy kulki, które się znajdą w pobliżu niego. Wydaje się być to proste, ale w rzeczywistości nie jest tak łatwo. Sprawdźcie sami. Powodzenia :)
Małpie wygłupyMałpie wygłupy - zabawna gra kulki, w której to poruszacie się kulką z głową małpki i macie na celu zebranie kulki z gwiazdką. Trzeba jednak uważać na duże kule, rozłożone na planszy, bo one tylko czekają, aby was pożreć. Zabawna gra, która zaraz pozwala poćwiczyć także zręczność. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Powodzenia : )
Kulki FurryKulki Furry - Witajcie na zabawnej wyspie kulek Furry, gdzie podstawową zasadą życia jest Carpe Diem, a ulubiony hobby wszystkich jej mieszkańców jest tanie. Przyłącz się i ty i zagraj w Kulki Furry. Celem gry jest uzbieranie określonej na początku każdego etapu liczby punktów. A zbiera się je, układając czy te same kulki w pionie bądź poziomie. Życzę wspaniałej zabawy : )
BublesBubles - Znana i popularna bra kulki - Bubles także i u nas. Postrzelaj sobie kulkami i przejdź wszystkie dostępne levele w grze. Gra Bubles jest idealną grą na odprężenie po ciężkim dniu pracy, jest prosta, ale nie tak zupełnie banalna – gdy już myślimy, że to koniec planszy okazuje się, że jednak gramy dalej. Sprawdźcie sami :)
FunniesFunnies - jak sama nazwa wskazuje będzie to coś zabawnego. No i owszem – kolejna zabawna gra kulki, która mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu podobnie jak kulki Woobies. Gra Funnies jest grą bardzo podobną do Woobies tak, więc sądzę, że przypadnie wam ona do gustu. Udanej zabawy :)
Bubble Gum RunBubble Gum Run - to bardzo fajna gra kulki, w której to mamy na celu usuwanie ze zbiornika gumowych kulek o tym samym kolorze. Od czasu do czasu na planszy pojawiają się różnokolorowe kulki, albo takie migające, które nam ułatwią grę. Bubble Gum Run to świetna, a zarazem prosta gra kulki, która potrafi wciągnąć na długie godziny. Sprawdź sam/a : )
Bańki wodneBańki wodne - witajcie w podwodnym świecie kulek. Pod wodą chyba jeszcze nie graliśmy, a więc jest okazja :P Bańki wodne to gra kulki, która rozgrywa się w głębinie morskiej. W tle widzimy przepływające rekiny, ośmiornice oraz różnego typu ryby i inne żyjątka morskie. No i oczywiście gramy w kulki, czyli w to, co ja osobiście lubię najbardziej grać. Wy pewnie też skoro wybraliście ten oto dział. Mam nadzieję, że ta propozycja gry również wam się spodoba. Udanej zabawy : )
AirborneAirborne - być może zainteresuje was gra w której podstawową zasadą jest strzelanie z kulek do kolorowych baloników unoszących się w powietrzu. Z banalnej zabawki dziecięcej jaką jest proca żołnierz wykonał broń, w której amunicją były pociski po karabinie maszynowym raz dynamit. Gra posiada wiele poziomów, jest przyjemna i interesująca. Jeżeli nie znasz nowości w grach komputerowych to już znasz!!!
SpaceballsSpaceballs - jeżeli jeszcze nie znasz tej gry to już najwyższy czas to zmienić. Jest to gra w kulki jednak to co ją różni od pozostałych gier w kulki to fakt że aby ją ukończyć potrzebne jest logiczne myślenie. Twoim zadaniem jest usunięcie wszystkich (albo prawie wszystkich) kolorowych kulek z przestrzeni kosmicznej. Staraj się łączyć kulki w duże grupy o identycznym kolorze co daje więcej punktów.
Zakochane kulkiZakochane kulki - zabawna gra kulki, w której musimy skakać po spadających klockach, by dostać się do swojej ukochanej, która jest uwięziona gdzieś wysoko w chmurach. Gra trochę na wzór Ice Tower’a, który do skakał po belkach, by wydostać się ze studni. Zakochane kulki to bardzo fajna gra, która umili wam czas i da wiele radości. Bawcie się dobrze : )
Blast!Blast! - gra kulki o świetnej grafice. Usuwamy z planszy kolorowe kulki, a one ciągle wracają i tak w koło, aż nie zaczniemy nadążać i kulki zapełnią całą planszę, co będzie oznaczać, że nasza gra dobiega końca. Ja jednak życzę wam jak najdłuższej gry, gdyż ta gra kulki świetnie relaksuje i odmóżdża. Udanej zabawy :)
Świetliste kulkiŚwietliste kulki - „ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie…” No jak to, co – zaświeć sobie kulki :P Przedstawia wam nową grę kulki, która polega za zaświeceniu wszystkich ciemnych kulek przy pomocy jednej już świecącej. Na początku gra wydaje się bardzo prosta, ale kolejne levele wymagają już nie lada wysiłku nie tyle fizycznego, co umysłowego. Jednakże moim zdaniem warto, a waszym ?
BańkiBańki - no to postrzelajmy sobie kulkami : ) Świetna gra kulki, w której strzelamy sobie kolorowymi kulkami w inne, jeśli skompletujemy co najmniej trzy tego samego koloru to znikają one z planszy. Gra jest podzielona na levele, każdy kończy się w momencie, gdy na planszy nie będzie już żadnej kulki. Mogło by się wydawać, że to banał, ale spróbujcie najpierw zagrać a dopiero potem wydajcie werdykt ;)
Super KryształkiSuper Kryształki - tym różni się od zwykłych kryształów, że nie pęka a mnoży się na wiele kolorowych części. Jeżeli uda ci się zebrać kolorowe kryształki w grupy 2 i więcej tego samego koloru będziesz mógł je usunąć. Spiesz się by w czasie gry kryształki nie zdążyły przed tobą dosięgnąć góry. Rozgrzewająca gra wielopoziomowa na ciężkie mrozy.
GroszkiGroszki - zabawna gra z groszkami w tle. Masz 4 minuty – ile leveli zdążysz przejść? Mi się udało 5 : ) Myślę, że wasze rekordy będą dużo, dużo wyższe. Przyłącz się do gry i pomóż pięknej groszkowej księżniczce wyjść z strączka. Ta gra kulki jest bardzo prosta, trzeba tylko się dobrze wczuć – hehe w rolę groszka :P Mam nadzieję, że będziecie się bawić tak samo dobrze jak i ja :) Powodzenia !!!
Pryskające bańkiPryskające bańki - to świetna gra kulki, w której wystrzelamy z armatki kolorowe kulki, tak aby trafić w inne tego samego koloru. Po co? Dlatego, że trzy jednakowego koloru kulki znikają z planszy. Świetna gra dla tych, którzy lubią sobie postrzelać, ale nie w grach akcji, gdyż tam giną szybciej niż się rozkręcają, a właśnie w takich grach jak Pryskające bańk.
Średniowieczne kulkiŚredniowieczne kulki - świetna gra kulki, która w rzeczywistością nie ma nic wspólnego z epoką Średniowiecza, nie wywodzi się z tamtych czasów ani nic z tych rzeczy. Tytuł wziął się stąd, że tłem do gry są mury jakby średniowiecznego kościoła. Gra jest bardzo fajna, nie jest trudna, ale są moment, kiedy myślimy, że już będzie koniec, a tu okazuje się, że bęc – jeszcze nie. Zapraszam serdecznie do zagrania.
Afrykańskie krysztalkiAfrykańskie krysztalki - przenieś się do serca Afryki i zabaw się w poszukiwacza kryształów. Afrykańskie kryształki to świetna gra, którą można zaliczyć do gier kulki, choć zamiast kulek mamy tu kryształki. Celem gry jest uzbieranie jak największej ilości punktów w określonym czasie. Świetna gra na rozluźnienie po ciężkim wyczerpującym dniu pracy. Gorąco polecam : )
MarblesMarbles - kolejne kolorowe kulki, które usuwamy z planszy. Klasyczna gra Marbles już na naszym portalu. Kulki marbles powstały w starożytnym Egipcie. Współczesne gry online a także gry komputerowe Marbles nie mają zbyt wiele wspólnego z tym, do czego faktycznie przeznaczone były kulki, z tym w co kiedyś się nimi grało. Ale mają cechę wspólną – są kulkami :D Mimo to nadal są bardzo popularną grą zarówno internetową jak i taką, w którą się gra oryginalnie :P
KalepjdoskopKalepjdoskop - kolejna gra kulki, która pomoże wam się odprężyć i zrelaksować. Prosta grafika, ale gra jest bardzo przyjemna i nie taka banalna jakby się mogło wydawać – nie jest wcale tak łatwo przejść tę grę, bo kolory nie zawsze będą nam idealnie pasowały. Życzę udanej zabawy.
Małpie kulkiMałpie kulki - zabawna i sympatyczna gra kulki, w której przechodzicie kolejne plansze i strzelacie do kulek. Gry tego typu uwielbiane są przez dzieci, bo i mogą sobie postrzelać i świetnie się bawić, a przy tym nie ma tu żadnej przemocy. Zapraszam serdecznie do świata małpki.
Bob i SamBob i Sam - przenieść się wraz z Bobem i Samem do Egiptu i zagraj w kulki. Ta gra kulki jest grą wieloetapową, a więc czeka cię mnóstwo wspaniałej zabawy. Dotrzyj wraz z Bobem i Samem na szczyt piramidy, a przy tym baw się świetnie. Serdecznie zapraszam do zabawy : )
Bubble TroubleBubble Trouble - Lubicie bańki wodne? Pewnie niejedno dziecko je lubi, a starsi choć często się do tego nie przyznają również uwielbiają dmuchać bańki mydlane. Dziś mam dla was propozycję świetnej gry kulki Bubble Trouble. Jest to gra typu strzelanie do kulek, a więc powinna spodobać się większości z was. Życzę, więc wspaniałej zabawy i przejścia wszystkich dostępnych plansz w grze !!!
Bubble MachineBubble Machine - przeżyj kosmiczną przygodę grając w Bubble machine. Ta świetna gra kulki przeniesie was w kosmos i pozwoli na przeżycie niesamowitej przygody – przygody, której celem jest uratowanie Ziemii. Bubble machine to gra, która powinna spodobać się nie tylko dziewczynom, ale także i chłopcom, bo nie ma ona cukierkowej grafiki, a typowo kosmiczną, która powinna przypaść chłopcom do gustu. Jest to typowa gra strzelanie do kulek, a więc możecie się nieco wyżyć i dac upust emocjom, a przy okazji świetnie się bawić i zrelaskować. Serdecznie zapraszam do zabawy !!!
ZumaZuma - świetna gra kulki, która wywodzi się z azteckich klimatów. Większość gier zuma nawiązuje swą tematyką do Azteków bądź też starożytnych Chin. Z naszą grą Zuma z pewnością przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Jeśli lubisz gry, w których strzela się do kulek, a one wężykiem uciekają, to z pewnością będziesz się świetnie bawić. Tego typu gry kulki świetnie relaksują i odprężają, a także pozwalają zabić nudę. Tak, więc życzę wam wszyscy moi drodze udanej zabawy, wspaniałej przygody i zero nudy!!!

Kulki to jedna z najbardziej popularnych gier na całym świecie. Grają w nią młodzi i starzy. W kulki pogrywają panie pracujące w biurze, znudzeni studenci na wykładzie, a także panowie wracający do domu po ciężkim dniu pracy. Taka prosta gra, a przyciąga tak wiele osób. Co ona w sobie ma? Moim skromnym zdaniem cały sukces gry kulki tkwi w jej prostocie. Nikt nie lubi skomplikowanych zasad, zagmatwanej fabuły itp. - w grze kulki wszystko jest proste.
Gra kulki jest stosunkowo młoda – w Polsce pierwsza gra kulki powstała w roku 1995, a stworzył ją Jarosław Lewandowski. Gra Lewandowskiego była jedynie modyfikacją gry kulki, którą stworzył anonimowy rosyjski programista dla systemu MS DOS, mimo to uważa się ją w Polsce za dzieło. Grę, którą stworzył Jarosław Lewandowski zwykło się nazywać „tradycyjne kulki”. Grę będącą implementacją tradycyjnych kulek znajdziecie również na naszym portalu. Zasady tej gry są proste – należy ułożyć 3 jednakowe kulki w pionie bądź poziomie, a wtedy zostaną one usunięte z planszy. Gra toczy się do momentu aż na planszy zabraknie miejsca na kulki, które pojawiają się po każdym ruchu. Proste prawda?
Poza tradycyjnymi kulkami na naszym portalu znajdziecie wiele innych interesujących, czasem i zabawnych gier kulki. Przygotowaliśmy dla was zbiór gier o różnym stopniu trudności, tak by zarówno młodszy jak i starszy wielbiciel gier kulki znalazł coś dla siebie. Gry kulki bawią i uczą jednocześnie. Przy nich zrelaksujesz się i odprężysz a przy okazji poćwiczysz swoją spostrzegawczość, cierpliwość, refleks i zdolność logicznego myślenia. Sama plusy : )
Gorąco polecam wszystkim Kolorowe kulki Soliter – gra idealna dla dużych i małych, dla chłopaków i dziewczynek. Idealna gra dla tych, którzy lubią sobie postrzelać w ramach relaksu ; ) Zamiast strzelać do ludzików w jakieś gierce akcji, postrzelajcie sobie w kulki. Gwarantuje niezapomnianą przygodę : )
Jeśli najdzie cię ochota na jakąś inna grę – zapraszam serdecznie do innych naszych działów. Przygotowaliśmy dla ciebie także gry sudoku, pasjanse oraz inne gry karciane, gry warcaby, gry mahjong, a także gry logiczne. Ponadto, mamy dla ciebie dział z testami na inteligencję – dzięki nim nie tylko sprawdzisz swój poziom IQ, ale przede wszystkim poćwiczysz trochę swój umysł i świetnie się zabawisz. Udanej zabawy : )