Horror Tri Solitaire

Horror Tri Solitaire to wcale nie takich straszny pasjans jakby się po tytule mogło wydawać. Wręcz przeciwnie – to prosta gra pasjans w wersji trzy piki. Ten typ gier pasjans zalicza się do najprostszych więc nikt nie powinien mieć z grą Horror Tri Solitaire problemów. Pasjans ten jest jedno planszowy, jednak każde kolejne rozpoczęcie gry Horror Tri Solitaire to nowy układ kart więc nuda wam nie grozi, a kiedy pasjans ten wam się znudzi to macie jeszcze inne nasze pasjanse :) ZAPRASZAMY do zabawy!!!

Pasjanse to bardzo wciągające gry karciane – chyba najbardziej, choć niektórzy mogą głosować na hazardowe gry karty, ale to ze względu na smykałkę do ryzyka i chęci wygrania pieniędzy :) Pasjanse to takie gry karty, w których ćwiczycie swoją zdolność logicznego myślenia a także wyciszacie się, relaksujecie i uczycie się cierpliwości, gdyż niektóre gry pasjans wymagają sporej jej dawki. Nie jednak gra pasjans Horror Tri Solitaire.

Pasjans Horror Tri Solitaire jest bardzo prosty – wręcz banalny. Grunt to skoncentrować się na grze, gdyż nie można tutaj cofnąć ruchów. Jest to pasjans trzy piki, więc nie powinno być żadnych kłopotów, mam rację? Dla przypomnienia omówię krótko zasady tego typu gier pasjans. A więc...

A więc celem gry pasjans Horror Tri Solitaire jest usunięcie wszystkich kart z planszy poprzez ułożenie ich na stosie u dołu ekranu. Karty na stosie składa się tak, że kładziona karta jest o oczko mniejsza bądź większa od tej, która aktualnie jest na górze stosu. Karty bierzemy tylko z planszy, ale jeżeli nic nie pasuje to klikamy na stos z cyferką i na stosie, na którym mamy składać karty pojawia się nowa karta i teraz to na niej składamy kolejne. Trzeba zwrócić uwagę, że cyferka na stosie pokazuje ile kart tam jest, więc uważajcie, bo jeżeli ich zabraknie a na planszy wciąż będą jakieś karty to wasza gra dobiegnie końca.

Jeżeli chodzi o opcje tej gry pasjans to znajdziecie je na dole ekranu. Tam od prawej macie: ilość zdobytych punktów oraz czas, jaki poświęciliście na grę. Nieco wyżej po prawej macie pomoc oraz restart gry Horror Tri Solitaire. Sterowanie tradycyjnie odbywa się za pomocą myszki. Wszystko jasne?

Mam nadzieję, że tak i że jesteście już gotowi aby rozpocząć zabawę razem z nami. Gra pasjans Horror Tri Solitaire już na was czeka, a więc przygotujcie się i startujemy – zobaczycie nie będzie tak strasznie, jak mówi tytuł gry :)

Powodzenia!!!