Icy Tower

Icy Tower – kultowa gra, która w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Zagrasz w nią na facebooku, na naszej-klasie, a teraz także i u Nas. Nie musisz mieć konta na wcześniej wymienionych portalach społecznościowych, wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę i wybierzesz swoją ulubioną grę – Icy Tower.

Era Icy Towera.

Dziś Icy Tower to jedna z najpopularniejszych gier. Dotąd można było w nią pograć na facebooku, bądź zainstalować na komputerze. Teraz możesz zagrać w nią także i u nas – bez instalacji, bez rejestracji, zupełnie za darmo.

Icy Tower to gra zręcznościowa, w której musicie pomóc wydostać się człowieczkowi z studni bez dna. Kolejno pokonując stopnie studni zbliżacie się do wyjścia, czy kiedykolwiek je odnajdziecie? Czy faktycznie studnia ta nie ma dna? Grę można by podzielić na kilka poziomów, każdy liczy 100 stopni, a po każdej setce stopnie mają inny kolor oraz poruszać trzeba się szybciej by nie spaść na dno studni. W grze Icy Tower przydają się zręczne palce i cierpliwość, bo nie tak łatwo opanować poruszanie się po schodkach. Icy Tower to bardzo sympatyczna gra, przy której można się znakomicie bawić, gdyby tak nie było nie miałaby ona przecież tylu fanów i fanek, które grywały by w nią dniami i nocami.

Co nieco o zasadach gry. Zasady są proste – musicie skakać do góry, zdobywając jak najwięcej punktów i schodków. Skakać możecie, co jeden stopień, bądź co kilka – wtedy gra jest ciekawsza i dostajecie za tzw. skoki combo więcej punktów, a przy ich wykonywaniu wokół człowieczka roztaczają się kolorowe gwiazdki. Skacząc po kilka schodków szybciej też znajdujecie się coraz wyżej i wyżej, jednak z drugiej strony jest to ryzykowne, bo łatwiej wtedy się pomylić i spaść na sam dół, co kończy grę. Do poruszania się używacie strzałek prawa-lewa, a do skoku spację, bądź strzałkę w górę. W lewym dolnym rogu możecie podejrzeć ilość punktów, którą udało wam się zdobyć. Po lewej stronie, ale u góry ekranu macie następujące ikonki ( od góry ): powrót do menu, jakość grafiki, wyłączenie efektów dźwiękowych, wyłączenie muzyki w tle gry. Po prawej stronie macie zegar, po każdym przejściu wskazówek po całej tarczy schodki zaczynają szybciej spadać, co oznacza, że wy musicie szybciej skakać. Poniżej zegara jest pasek, który odmierza natężenie skoków, czyli sprawdza długość skoków combo, jeśli opadnie pasek na dół tzn., że skończyliście skakać po kilka stopni.

To chyba tyle z zasad gry Icy Tower. Każdy z was już pewnie nie raz grał w tę grę, a więc nie ma żadnych wątpliwości jak w nią grać. Gra Icy Tower jest grą bardzo wciągającą, co widać na portalach społecznościowych tj. facebook, czy nasza-klasa, gdzie tysiące, a nawet i więcej fanów ma gra Icy Tower. Dołącz do fanów tejże wspaniałej gry zręcznościowej na naszym portalu. Mam nadzieję, że będziesz się tu świetnie bawił/a, grając nie tylko w grę Icy Tower, ale również i inne nasze gry, które starannie dla Ciebie dobraliśmy.

Życzę udanej zabawy!