Tower Mahjong

Tower Mahjong to klasyczna gra mahjong, w której otoczeni zostaniemy indyjskim klimatem, co da się poznać poprzez muzykę, która leci w tle gry, obrazami w tle gry oraz samymi klockami, które są całkowicie inne niż w klasycznej grze mahjong. Pomimo tych drobnych zmian Indian Tower Mahjong posiada te same zasady co klasyczne gry mahjong i jest godna uwagi – tym bardziej, że macie tu do przejścia kilkanaście bardzo fajnych plansz. Indian Tower Mahjong to znakomity pożeracz nudy – pamiętajcie jednak, że każda plansza w tej grze mahjong jest ograniczona czasowo. Plansze jednak są tak proste, że na pewno dacie sobie radę.

Tower Mahjong to kolejna gra mahjong jaką mamy dla was przygotowaną. W tej grze mahjong zasady się nie zmieniają, ale całkowicie zmienia się cała otoczka. W grze Indian Tower Mahjong jak sama nazwa wskazuje towarzyszyć nam będą klimaty indyjskie. A więc podczas gry możecie słuchać indyjskiej muzyki, oglądać w tle indyjskie obrazki oraz grać klockami, na których są indyjskie znaczki. Jesteście gotowi na taką podróż w indyjskie klimaty? No to zaczynamy.

Jak już wspomniałam zasady gry Indian Tower Mahjong są takie jak w klasycznych grach mahjong, a więc musicie dobierać w pary klocki, które znajdują się na planszy. W pary łączy się tylko i wyłącznie te klocki, które są identyczne oraz łączy się je tylko wtedy, gdy nie są one blokowane przez inne klocki. Zasady jak w klasycznych grach mahjong, prawda? Tak, więc nie powinniście mieć z nimi żadnych problemów.

Większość gier mahjong ograniczona jest czasowo – tak też jest w przypadku Indian Tower Mahjong. Na każdą z plansz przypada określona ilość czasu – jeśli w tym czasie się nie zmieścicie to niestety wasza gra w Indian Tower Mahjong dobiegnie końca. Jednak nie musicie się martwić na zapas, bo czasu w grze Indian Tower Mahjong jest naprawdę sporo i na pewno zdążycie, jeśli nie to trudno – na pocieszenie mogę dodać, że później możecie rozpocząć grę od momentu, w którym skończyliście. Fajna opcja?

Podczas gry w Indian Tower Mahjong przyda wam się znajomość opcji, które znajdziecie na dole ekranu. Zaczynając od lewej w tej grze mahjong macie: pauzę, przemieszanie klocków, czas, ilość punktów, przejść na stronę autora oraz wyjście z gry. Opcje proste, ale ogólne gra Indian Tower Mahjong jest bardzo prosta i nawet dziecko z nią sobie poradzi. Jeśli nie wierzycie to możecie to przetestować.

Gra mahjong powstała w starożytności, ale mimo upływu lat, a nawet wieków popularność gry mahjong nie spada. Powstaje coraz więcej nowych implementacji czego przykładem jest Indian Tower Mahjong. Mam nadzieję, że ten mahjong przypadnie wam do gustu i chętnie będziecie powracać do nas, aby w niego zagrać. Zachęcam was również do podzielenia się tą grą ze swoimi znajomymi – sprawdźcie kto z was jest lepszy, komu z was uda się zdobyć większą ilość punktów.

Jeśli przejdziecie całą grę Indian Tower Mahjong to nie załamujcie się – u nas znajdziecie całe mnóstwo innych gier mahjong, które są równie fajne i ciekawe. Podobnie jeśli nie pasują wam indyjskie klimaty to poszukacie u nas czegoś bardziej w waszym guście – mamy klasyczne japońskie wersje gier mahjong, a także utrzymane np. w gangsterskim klimacie.

Zapraszam was serdecznie do zabawy razem z nami i grą Indian Tower Mahjong. Indian Tower Mahjong to naprawdę znakomita gra mahjong, którą polecam wszystkim bez wyjątku. Powodzenia!!!