Inne ciekawe gry - spis

Znajdź różniceZnajdź różnice - to przede wszystkim doskonały trening spostrzegawczości, a komuż nie jest ona potrzebna? Zadanie wydaje się bardzo proste, ale to tylko złudzenie – spróbuj w ciągu minuty znaleźć 5 różnic na dwóch zdjęciach, a okaże się że właśnie zabrakło czasu, albo że absolutnie nie widzisz ani jednej więcej :)
StatkiStatki - gra zręcznościowa w której prowadzisz walkę pirackim statkiem. Nie jest to jednak typowa zręcznościówka, ponieważ w czasie gry można rozbudowywać swój statek. Od tego ile złota zdobędziesz i w jaki sposób rozwiniesz statek zależy czy wymkniesz się polującym na Ciebie przeciwnikom. Gra jest bardzo wciągająca, na co dowodem może być to, że podczas "testowania" straciłem trzy godziny nie wiedząc nawet kiedy :) Wiem już, że grę da się skończyć!
TetrisTetris - Świetna gra powstała w latach osiemdziesiątych w Związku Radzieckim. Jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. W wersji online tetris umożliwia zabawę przez internet. Jeżeli poza uspokajaniem się grą w pasjansa, chcesz czasem troche potrnować refleks i błyskawiczne myślenie, to ta gra jest do tego stworzona.
MastermindMastermind - Któż z nas nie grał w przeszłości w popularną grę logiczną, jakim jest Mastermind. Gra wyrabia zdolność logicznego myślenia i kalkulowania, co w obecnym czasie bardzo się przydaje. Celem gry jest odgadnięcie kombinacji czterech ukrytych kolorowych pionków. Gra z pozoru prosta okazuję się po chwili, że byliśmy w błędzie.
Wirujące klejnotyWirujące klejnoty - to gra dla zwolenników logicznego myślenia i z duża dawką cierpliwości. Głównym zadaniem, jakie stoi przed nami jest zlikwidowanie klejnotów znajdujących się na planszy. Aby to osiągnąć posługujemy się trzema funkcyjnymi błyskotkami leżącymi pośród klejnotów, są to obrotowe wskazówki, kolorowy pryzmat i koło z rozetą wewnątrz.
WoobiesWoobies - to przemiłe i sympatyczne kolorowe, wełniane pomponiki pełne niespożytej energii i najróżniejszych niewiarygodnych pomysłów z tego też powodu uratuj je przed zmiażdżeniem zgniatarki strzelając do 3 lub więcej tego samego koloru aż wszystkie upadną na ziemię. Zabawa tak żywiołowa jak same stworzonka nie pozwól więc im zaginąć a sam przy tym baw się świetnie.
Light up the christmas treeLight up the christmas tree - świąteczna gra dla dużych i małych. Choinkowe lampki przestały działać i co teraz? Połącz czym prędzej wszystkie lampki ze sobą, aby w wigilijny wieczór choinka mogła ukazać się w pełnej okazałości. Light up the christmas tree to bardzo sympatyczna świąteczna gra logiczna. Gorąco zapraszam do świątecznej zabawy :) Mam nadzieję, że uda wam się zapalić wszystkie lampki na choince i będziecie się przy tym znakomicie bawić. Light up the christmas tree to idealna gra na świąteczny i przedświąteczny czas.
Icy TowerIcy Tower - – kultowa gra, która w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Zagrasz w nią na facebooku, na naszej-klasie, a teraz także i u Nas. Nie musisz mieć konta na wcześniej wymienionych portalach społecznościowych, wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę i wybierzesz swoją ulubioną grę – Icy Tower.

Inne ciekawe gry - w tej kategorii znajdziecie różnorodne gry i zabawy z komputerem, np. szukanie różnic na dwóch zdjęciach (szczególnie polecane dla dorosłych, gdyż dzieci nie mają z nimi prawie żadnych problemów!) albo najprawdziwszą bitwę morską – statki. Tę część portalu będziemy sukcesywnie powiększać o nowe zasoby tak by nasi Goście mieli jak najwięcej zabawy.

W tym dziale będziemy zamieszczać wszystkie gry, który poszukujecie a których nigdzie nie możecie znaleźć. Tak, tak na nas zawsze można liczyć. Jeśli jakieś gry nie możecie znaleźć – napiszcie do nas, a my postaramy się ją dodać. Wszystkie dodawane przez nas gry są sprawdzane zarówno pod kątem technicznym, jak i kątem ich popularności – tylko Wasze ulubione gry się tu znajdują i możecie być pewni, że będą działać bez żadnych awarii.

Dział ten idealny jest nie tylko dla dzieciaków, ale również i dla dorosłych – to wbrew pozorom oni najczęściej odwiedzają portale z grami online, a nasz dział pasjansów jest ich ulubionym, ale ciii dzieciaki, nie mówcie im, że to maniacy internetowych gier.

W tej części portalu znajdziecie przede wszystkim gry zręcznościowe, które pozwolą Wam na poprawę refleksu. Tu również zachęcam dorosłych do zagrania w tego typu gry, bo jak wiadomo paluszki nie zawsze będą tak zwinne jak za czasów młodości : P

Jeżeli szukasz większej ilości gier zręcznościowych lub gier dla dziewczynek odwiedź również naszą strone gry darmowe i wypróbuj wiele innych wspaniałych gier w kategoriach, które nie pasowały do pasjansów. Serwis posiada wiele interesujących gier dla dzieci, ubieranek czy gier mario bros. Miłej zabawy!