Japanese Warrior Solitaire

Japanese Warrior Solitaire to kolejny pasjans, który mamy dla was. Jest to pasjans w wersji FreeCell, a więc nie jest to jeden z najprostszych pasjansów, ale nie zrażajcie się – jak troszkę poćwiczycie to na pewno dacie radę przejść tę grę pasjans. Japanese Warrior Solitaire to przyjemny pasjans, na którym można zawiesić oko. Dodatkowo przeniesie was do kraju kwitnącej wiśni – jeśli lubicie japońskie klimaty to z pewnością będziecie się świetnie czuć w tej grze pasjans. Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami.
Gra została zastąpiona innym pasjansem Daily Freecell

Japanese Warrior Solitaire to japoński pasjans dla małych i dużych. Jest to klasyczny FreeCell, więc zasady nie będą wam obce. Na planszy musicie układać karty na przemian kolorami, w prawym górnym rogu macie pole, gdzie składacie karty od asa do króla, zaś w lewym macie pola, na których możecie przetrzymywać pojedyncze dowolne karty, które akurat przeszkadzają wam na planszy.

W grze pasjans Japanese Warrior Solitaire do przejścia jest jedna plansz, ale nudzić się nie będziecie. Rozgrywka w tej grze pasjans nie należy do najprostszych, jednak mimo to jest przyjemna i daje mnóstwo wspaniałej zabawy. Do tego podczas gry w Japanese Warrior Solitaire nasze uszy koi delikatna japońska muzyczka. Grafika w grze pasjans Japanese Warrior Solitaire również jest przyjemna, więc nawet wymagający pod tym względem nie będą mieć na co narzekać.

Jeśli wolicie nieco trudniejsze pasjanse niż trzy piki to pasjans FreeCell Japanese Warrior Solitaire jest dla was idealny. Uważajcie jednak na czas, który znajdziecie na środku ekranu – macie 20 minut na przejście planszy. Czasu jest sporo, ale jak odchodzicie od komputera włączcie sobie pauzę :) Z innych ważniejszych opcji to w prawym górnym rogu macie ilość zdobytych punktów, a idąc w prawo macie cofnięcie ruchu i restart planszy.

No to tyle jeśli chodzi o opcje i zasady gry pasjans Japanese Warrior Solitaire. Zapraszam serdecznie do zabawy z nami i do przeżycia niesamowicie przyjemnych chwil w kraju kwitnącej wiśni. Mam nadzieję, że spodobają wam się japońskie klimaty. Powodzenia!!!