Joker Golf Solitaire 2

Joker Golf Solitaire 2 kolejny pasjans, który mam nadzieję, że spotka się z waszym uznaniem. Grę tę cechuje bardzo przyjemna grafika i jeszcze przyjemniejsza zabawa. Jest jednak jeden mały szkopuł... Jaki? Otóż każda z plansz (jest ich tu kilka) jest ograniczona czasowo. Czasu dla jednych będzie wystarczająco, ale dla początkujących może go być niestety za mało. Mimo to pasjans ten jest fantastyczny i warto w niego zagrać i to nie jeden raz.

Joker Golf Solitaire 2 to wbrew nazwie nie pasjans golf, a pasjans trzy piki, a więc jeden z najprostszych pasjansów. Pod względem trudności faktycznie nie jest ciężko, ale utrudnieniem może być uciekający dość szybko czas, który znajdziecie w lewym dolnym rogu. Jeśli jesteśmy przy opcjach to idąc dalej w prawo znajdziecie ilość zdobytych punktów, poziom, w który gracie, zaś nad poziomem macie pauzę, a jeszcze wyżej przycisk UNDO, czyli cofnięcie ruchu.

Jeżeli chodzi o zasady, które panują w grze pasjans Joker Golf Solitaire 2 to już mówię. Na początek wybieracie dowolną kartę, od której zaczniecie budowanie stosu. Na tej karcie musicie ułożyć taką kartę z planszy, która jest o oczko mniejsza lub o oczko większa. Jeśli nie ma żadnej karty, która pasuje można ją dobrać ze stosu dostępnego w lewym dolnym rogu ekranu.

Pasjans ten oferuje kilka plansz, gdzie każda jest oczywiście nieco inna. Mam nadzieję, że wam się on spodoba i będziecie się świetnie bawić. Mimo ograniczenia czasowego Joker Golf Solitaire 2 to bardzo fajna gra, przy której można spędzić miło czas. Jeśli lubicie pasjanse trzy piki to nie czekajcie ani chwili dłużej – łapcie myszki i bawcie się razem z nami.

Zapraszam do zabawy z nami w grze Joker Golf Solitaire 2 oraz polecam pozostałe nasze pasjanse i gry darmowe, które są równie fantastyczne!