Joker Golf Solitaire

Joker Golf Solitaire to klasyczna gra pasjans golf, w której za zadanie macie przejść wszystkie dostępne plansze. W każdej planszy musicie usunąć wszystkie karty, które na nie leżą, a usuwa się je poprzez składanie ich na stosie. Na stosie składacie karty kolejno o oczko mniejszą lub większą – joker może być położony na dowolnej karcie oraz na jokerze także możecie dać dowolną kartę. Proste? Jasne, że tak – pasjans golf podobnie jak zbliżona do niego wersja trzy piki to najprostsze gry pasjans – idealne nawet dla najmłodszych fanów naszego portalu. Zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami.

Jeżeli lubicie proste gry pasjans to zapraszamy do wypróbowania gry Joker Golf Solitaire. Pasjans golf to podobnie jak pasjans trzy piki bardzo prosta gra, w której musicie układać wszystkie karty z planszy na jednym stosie tak by kładziona karta była o oczko mniejsza lub większa od tej, która aktualnie jest na górze stosu.

W grze Joker Golf Solitaire dodatkowo macie do wykorzystania jokery, które powodują, iż można je ułożyć na dowolną kartę oraz na nich można ułożyć dowolnej wartości kartę. Jeśli chodzi o asa to możecie go położyć na dwójkę lub na króla, tak samo na asa możecie dać króla lub dwójkę. Rozumienie?

Mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałam i zasady gry w Joker Golf Solitaire są dla was jasne. Jest to bardzo prosta gra pasjans, więc nawet najmłodsi fani naszego portalu nie powinni mieć z nią problemu. Skoro znacie już zasady tej gry pasjans, to warto jeszcze poznać dostępne tutaj opcje, a więc...

Na dole ekranu po lewej macie stos, z którego możecie dobierać karty w grze Joker Golf Solitaire, gdy na planszy nie ma już żadnych do zastosowania. W lewym dolnym rogu ekranu w tej grze pasjans macie natomiast czas, który jeśli się skończy doprowadzi do zakończenia waszej zabawy z grą Joker Golf Solitaire. Na dole na środku ekranu macie ilość zdobytych punktów, a w prawym dolnym rogu znajdziecie pauzę, level, w który gracie oraz wyłącznik dźwięków.

Po kliknięciu pauzy w grze Joker Golf Solitaire pojawią się takie opcje jak: kontynuowanie gry, wyjście z gry, wyłącznik muzyki oraz wyłącznik dźwięków.

W grze pasjans Joker Golf Solitaire warto zbierać punkty ponieważ mamy tutaj listę najlepszych graczy – jeśli chcecie być na jej szczycie to musicie się naprawdę postarać. Do przejścia w grze Joker Golf Solitaire macie kilkanaście ciekawych i wciągających plansz, więc serdecznie zapraszamy.

Zagrajcie również w nasze pozostałe pasjanse – na naszym portalu czeka ich mnóstwo. Życzmy udanej zabawy zarówno z grą Joker Golf Solitaire jak i naszymi pozostałymi grami pasjans!