Killer Sudoku

Killer Sudoku klasyczna gra sudoku o trzech stopniach trudności: easy, normal i hard. Sam/a możesz zdecydować na jakim poziomie jesteś i na jakim chcesz się sprawdzić. Na każdym poziomie Killer Sudoku liczy tyle samo pól, jednakże z każdym poziomem cyferki trudniej są rozstawione. Jeśli lubisz klasyczne gry sudoku to koniecznie zagraj razem z nami w Killer Sudoku. Jest to proste sudoku o zasadach takich jak w tradycyjnych wersjach gry sudoku, z którym można się znakomicie bawić. Serdecznie zachęcam do zabawy i spędzenia czasu na naszym portalu!!!

Gry sudoku cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Są to gry, które przybyły do nas z Japonii i zaliczają się do gatunku gier logicznych. Jeśli masz wolną chwilę i chcesz nieco ruszyć główką to zachęcam cię do zagrania w Killer Sudoku. Nazwa brzmi zabójczo jednak ta gra sudoku jest całkiem prosta.

Killer Sudoku to znakomita rozrywka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopaków. Choć to gra, która wymaga myślenia to mimo wszystko cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Gry sudoku są świetnymi zabijaczami nudy i tutaj tytuł pasuje idealnie.

Zasady gry w Killer Sudoku są proste i wszystkim wam doskonale znane. Na planszy macie 9 kwadratów, a każdy z nich ma po 9 pól. W niektórych polach już widzicie liczby, inne są puste. Celem gry jest uzupełnienie całej planszy cyframi tak, aby w żadnej kolumnie ani wierszu cyfry się nie powtarzały. Proste?

Wydaje się być proste, jednak ułożenie sudoku nie jest wcale takie łatwe. O czym już pewnie wiecie, albo się przekonacie. Killer Sudoku to jednak sudoku bardzo proste, nawet jeśli wybierze się opcję hard. Jeśli chodzi o opcje w grze Killer Sudoku to nie jest ich wiele. Po prawej stronie na środku macie podany poziom waszej gry, a poniżej czas, który jednak biegnie w górę i liczy się tylko do ilości punktów, jakie na koniec zostaną doliczone na wasze konto. W prawym dolnym rogu macie kolejne opcje i zaczynając od prawej to: cofnięcie ruchu, pomoc, pauza oraz wyjście z gry.

To tyle jeśli chodzi o opcje i zasady gry Killer Sudoku. Jak widać nie jest tego wiele, ale zabawa jest przednia. Jeśli, więc macie wolną chwilkę to koniecznie zagrajcie razem z nami. Czekamy na was, chwytajcie za myszki i grajcie w Killer Sudoku. Gra nie jest ograniczona czasowo, a więc możecie grać bezstresowo, a na koniec możecie się wpisać na listę zwycięzców. Killer Sudoku to wspaniała gra dla całej rodziny!

Mam nadzieję, że Killer Sudoku przypadnie wam do gustu i jeszcze nie raz powrócicie do nas, aby w niego zagrać. Jeśli jednak Killer Sudoku to nie to czego szukacie to wypróbujcie inne nasze gry, może niekoniecznie sudoku, ale np. pasjanse.

Udanej zabawy!!!