Klasyczne kulki

Klasyczne kulki spróbuj usunąć minimum 3 kulki w tym samym kolorze a zdobędziesz punkty. Znana i lubiana zabawa w kulki, która zawsze znajduje swoich wielbicieli, jeżeli chcesz dostać się na Top listy wyników czym prędzej rozpocznij zawody. Gra posiada wiele poziomów i można przy niej spędzić długie przyjemne godziny.

Klasyczne kulki – trudno już dziś podać definicje powstania gier z kategorii kulki, ale według danych encyklopedycznych czytamy, że jest to komputerowa gra pochodzenia polskiego. Kulki zaliczają się do gier logiczno-strategicznych, w których bardzo dużo zależy od naszej strategii polegającej na takim wystrzeleniu kulek, aby zostały usunięte z planszy. Aby kulki zostały usunięte muszą połączyć się w grupy tworzące łańcuch składający się z 3 lub więcej kulek w tym samym kolorze. Mogą być to grupy ułożone pionowo, poziomo a nawet na ukos lub mogą tworzyć nieregularne kształty cały czas według wymienionej zasady 3 lub więcej kulki jednego koloru. Klasyczne kulki są grą wielopoziomową oraz wielogodzinną trudno się do nich oderwać, rozpoczynając poziom posiadamy 9 strzałów do wykorzystania w momencie niecelnego trafienia w grupę 3 kulek ilość strzałów zmniejsza się. Po wykorzystaniu wszystkich strzałów dochodzimy do kolejnego poziomu, w którym pojawiają się losowo ułożone kolejne kolorowe Klasyczne kulki . Nowy poziom umieszcza kulki o jedno piętro niżej. Koniec gry następuje w chwili, kiedy kulki obejmą całą planszę i nie możemy wykonać kolejnego posunięcia. Nie martwmy się tym jednak na zapas, ponieważ nie nastąpi to tak prędko, gra rozgrywana jest w wolnym tempie i nie posiada wmontowanego zegara wewnętrznego. Jedynym utrudnieniem o którym należy wspomnieć jest kolor kulek, który nie jest zbyt intensywny i przez to powoduje bardzo często pomyłki w strzelaniu.
No cóż proponuję więc już teraz spokojnie zacząć grę w Klasyczne kulki gdzie naszym towarzyszącym partnerem będzie niewielki i niegroźny potwór, patrzący nam na ręce co może dla niektórych być nieco krępujące. Bardzo prędko jednak o nim zapomnimy i damy wciągnąć się w przyjemną zabawę. W tle gry rozlegają się przyjemne dźwięki spokojnej relaksującej muzyki, ale jeśli ktoś woli inny gatunek muzyki czasie gier komputerowych to może wyłączyć ten dźwięk i włączyć swoje rytmy.