Klasyczny Baccart

Klasyczny Baccart kolejna gra karciana, w którą możecie pograć w kasynie. Mniej znana niż Poker czy Black Jack, a według mnie równie interesująca. Ponadto z tego, co się dowiedziałam z wyżej wymienionych gier w Baccarcie w razie przegranej traci się najmniej – taki to już fajny system ona ma. Jeśli cię zaintrygowałam to koniecznie sam przetestuj, czy gra jest w twoim typie, może odkryjesz w sobie talent do hazardu?

Klasyczny Baccart – kolejna kasynowa gra karciana, która dostarcza emocji, rozrywki i pieniędzy w razie wygranej. My proponujemy ci klasycznego Baccarta w wersji online, gdzie będziesz mógł potrenować przed prawdziwą rozgrywką. Jeśli jesteś fanem gier karcianych, a w Baccarta nigdy nie grałeś to koniecznie musisz spróbować. Gra jest bardzo prosta, a więc w nie będziesz musiał wiele czasu poświęcać na naukę zasad.
Zasady gry w Baccart są bardzo proste – nie musisz znać wartości kart, ani jak się je rozdaje ( komputer robi to za ciebie ), ty musisz jedynie obstawić kto wygra – gracz czy bankier, a może będzie remis? Ważne są stawki, a więc krótko o nich:
Wygrana z zakładu Player jest wypłacana w stosunku 1:1
Wygrana z zakładu Bankier jest wypłacana w stosunku 1:1 pomniejszona o 5% prowizji
Wygrana z zakładu Tie jest wypłacana w stosunku 8:1, jeśli będzie remis.
Pierwszą twoją myślą zapewne było – „O będę stawiał na remis, płacą najwięcej”. Tu jednak muszę cię rozczarować. Z własnego doświadczenia wiem, że remis trafia się najrzadziej i można więcej stracić niż zyskać. No, ale wybór należy do ciebie – w końcu każdy ma swoją strategię na wygranie dużych pieniędzy.
Trzymam kciuki i życzę udanej zabawy : )