Klasyczny Blackjack

Klasyczny Blackjack Zastanawiałeś się czasami co byś zrobił z pieniędzmi gdybyś był bogaty? Przekonaj się na co możesz wydać swoją wysoką wygraną no bo przecież o przegranej nie może być mowy. Aby chociaż trochę stworzyć sobie atmosferę zaopatrz się w nieodzowne gadżety odpowiednie do wieku.

Klasyczny Blackjack – To nie jest żaden sen! To bardzo dobra gra karciana, której od dawien dawna szukasz! Nowoczesny rodzaj Blackjacka w Polsce znany pod nazwą Oczko, przyniesie ci wiele radości, o czym wkrótce jeżeli tylko zachcesz możesz sam się przekonać. Możesz grać na jedną rękę, dwie lub nawet trzy a twoim rywalem pozostanie zawsze twój ulubiony komputer. Masz okazję, aby zachwycić się charakterystycznymi efektami zaprojektowanymi specjalnie dla tej gry. Poza tym możesz wsłuchać się w miłe dla ucha drugoplanowe dźwięki melodii i muzyki oraz nacieszyć oko wspaniałą grafiką.
Jak zwykle w grach karcianych najlepsze efekty daje praktyka dzięki czemu pomoże tobie poprawić twoje umiejętności w wielkiej grze jakim jest Klasyczny Blackjack. Zasady Blackjacka (Oczka) są znane i proste jednak dla zaznajomienia się z nimi dla nowicjuszy postaram się w paru zdaniach je opisać. Pamiętajmy jednak że to bardzo niebezpieczna i wciągająca nas w swoją sieć gra, dodatkowo wyposażona jest dla nas nieprzewidywalnym losowym zakończeniem. Próbuj więc gry drobnymi krokami a będziesz na najlepszej drodze do zwycięstwa.
Zanim wyłożysz karty na stół, musisz postawić żetony na wygrany zakład, żetony te umieszczone są na przedniej dolnej pozycji stołu, a wykładasz je na specjalnie wyznaczone do tego miejsca od 1-3. Na początek proponuję 1 zakład. Stan naszego konta na wstępie gry wynosi 1035$. Następnie DEAL powoduje wyłożenie 2 kart. Wygrana jest w momencie uzyskania 21 oczek. Karty z obrazkiem mają 10 pkt. As 1 albo 11 pozostałe karty posiadają swoją numeryczną punktację. Po wybraniu stawki gramy HIT albo STAND. Hit do dołożenie kolejnej karty Stand to sprawdzenie i albo wygraliśmy w komputerem albo niestety musimy kontynuować grę dalej. W trakcie gry możemy zaryzykować i podwoić stawkę DOWN DOUBLE dzięki czemu nasze konto zwiększy się o Money Money jak śpiewała słynna aktorka w filmie „Kabaret”. Nic dodać nic ująć tylko grać i dobrze się bawić!