Klondike Solitaire 3D

Klondike Solitaire 3D bardzo fajna i świetnie przygotowana graficznie gra pasjans w wersji klondike. Jeśli odpowiada wam ten typ gier pasjans to zapraszamy serdecznie do zabawy razem z nami wspaniała gra pasjans Klondike Solitaire 3D już na was czeka. Nie ma tu do przechodzenia plansz, ale kiedy uda wam się ułożyć pasjansa to gracie dalej by zdobyć jeszcze więcej punktów i zająć wysokie miejsce na liście graczy. Jeżeli macie wolną chwilę to zapraszamy serdecznie : ) Nasz portal jest dostępny dla was 24godziny na dobę – na pewno znajdziecie więc chwilkę by zagrać w Klondike Solitaire 3D.

Technologia idzie do przodu, zmieniają się też więc i gry pasjans stąd dziś możecie zagrać w grę Klondike Solitaire 3D. Nie jest to tak do końca 3D, ale jakiś podobny efekt uzyskano i jest na czym zawiesić oko. Ogólnie grafika w grze Klondike Solitaire 3D jest niezła i na pewno zachęci was do zagrania, jeżeli ten aspekt jest dla was istotny.

Jeżeli chodzi o zasady tej gry pasjans to są one takie jak w każdym pasjansie klondike, a więc musicie wszystkie karty z planszy złożyć na 4 stosach w prawym górnym rogu ekranu – zaczynacie oczywiście od asa a potem dwójka, trójka … i tak do króla – oczywiście każdy stos to jeden kolor.

Na planszy karty w grze Klondike Solitaire 3D układacie na przemian kolorami czarny – czerwony lub czerwony – czarny, jak to zwykle ma pasjans klondike. Jeżeli na planszy nie ma odpowiednich kart możecie je dobrać ze stosu w lewym górnym rogu ekranu.

W tej grze pasjans pod stosami w prawym górnym rogu czasem będzie pojawiać się napis – jeśli go klikniecie automatycznie karty, które są możliwe do ułożenia na jednym z 4 stosów właśnie tam zawędrują – jest to fajne udogodnienie na zakończenie gry by nie tracić czasu.

Tak, tak czasu, gdyż ta gra pasjans jest ograniczona czasowo. Nie ma tutaj jako tako plansz, ale jeśli ułożycie pasjansa to gracie dalej i zbieracie kolejne punkty, które znajdują się w prawym górnym rogu ekranu. Na lewo od punktów macie czas. Po każdym ułożeniu pasjansa licznik czasu jest zerowany i znów macie go dużo.

Z innych opcji to w lewym górnym rogu ekranu znajdziecie MENU, które znakomicie działa jako pauza. Dodatkowo macie tam opcję RESIGN, która powoduje nowe rozdanie kart – kosztuje to jednak pewną sumę pieniędzy – czasem jednak warto z tego skorzystać aniżeli doprowadzić przez przegraną do końca zabawy z grą Klondike Solitaire 3D.

Po kliknięciu MENU macie jeszcze możliwość wyjścia całkowitego z gry na MAIN MENU oraz wyłączenia dźwięków na ikonie z nutkami.

Zasady już znacie, opcje gry pasjans Klondike Solitaire 3D również zostały omówione czas więc zaczynać zabawę – jesteście gotowi? Mam nadzieję, że tak. Do gry w Klondike Solitaire 3D potrzebna wam jest jedynie myszka, więc pasjans ten pod względem sterowania nie powinien wam sprawić trudności. Myszki w dłonie i zaczynamy!

Życzę udanej zabawy!!!