Kolorowe kulki Soliter

Kolorowe kulki Soliter i ponownie witamy w świecie gier w kulki, jeżeli już tu zajrzałeś to musisz liczyć się z faktem że w tej kategorii znajdą się podobne do siebie gry, jednak każda z nich będzie inna i każda znajdzie swoich wielbicieli. Strzelaj w grupki kulek składających się z co najmniej 3 lub więcej kulek tego samego koloru. Jak większość gier w kulki tak i prezentowana gra jest wielopoziomowa możemy więc grać w nią ile dusza zapragnie.

Kolorowe kulki Soliter – na wstępie przypomnijmy, czym jest soliter, otóż według zapisków w encyklopedii soliter to duży kamień szlachetny przeważnie w rodzaju diamentu czy też brylantu, wykorzystywany w jubilerstwie, gdzie zostaje oprawiony oddzielnie albo jak zastosowano w tej grze otoczony jest mniejszymi kulkami w różnych kolorach. Kamienie te po oprawieniu stają się ozdobą np. pierścionków zaręczynowych z brylantem, które czekają na swoich właścicieli u jubilera.
Celem prezentowanej gry jest zlikwidowanie i strzelanie za pomocą rynienki, z której wydobywają się kulki służące do niszczycielskiego działania w kolorowe kulki Soliter połączone w wielokolorowe grupy. Kulkami tymi musisz trafić w komplety składające się z 3 kulek tego samego koloru, co spowoduje ich opadnięcie i usunięcie z naszego pola widzenia. Po upływie pewnego czasu „naszyjnik” z kulkami zacznie powoli opadać co zmieni nam nieco horyzont utrudniając pole strzału. Kulkami możesz także strzelać w wewnętrzną krawędź, odbita w ten sposób kulka trafi bardziej precyzyjnie w wybrane miejsce. W momencie, kiedy zestrzelisz już wszystkie kulki nastąpi kolejna runda z niemniej interesującą strzelanką.
Gra Kolorowe kulki Soliter posiada bardzo skromną grafikę jak na współczesne czasu oraz na wymagania jakie stawiamy obecnym grom komputerowym. Jednak nie umniejsza to w ogóle jej walorów artystycznych a wręcz przeciwnie dzięki swojej prostocie nie rozprasza nam swojej uwagi na lewo i prawo i możemy całkowicie skoncentrować się na wyszukiwaniu trójkolorowych grup do zestrzelenia. Można przekonać się o tym samemu, czego jestem również dowodem i spędzić nad tą grą wiele przyjemnych godzin. Po osiągnięciu i wpisaniu wysokiego wyniku na tablicy przekonamy się że gra ta cieszy dużą popularnością nie tylko w Polsce ale także na całym świecie, a wyniki „score” zmieniają się z minuty na minutę. Po tej kryptoreklamie nie pozostaje mi nic innego jak tylko zakończyć ten opis z życzeniami przyjemnej zabawy!