Krysztalki jungle

Krysztalki jungle Kryształki jungle – przenieś się do dzikiej dżungli i zagraj z tubylcami w kryształki. Świetna gra dla małych i dużych. W prawdzie jest ograniczona czasem, ale to tylko sprawia, że gra jest jeszcze bardziej przyjemna i efektowna. Grafika tej gry logicznej może i nie zachwyca, ale gra jest naprawdę bardzo przyjemna i świetnie się przy niej można zrelaksować. Serdecznie zapraszam : )

Kryształki jungle to gra logiczna przenosząca nas do wilgotnej a zarazem gorącej dżungli, w której co krok czyha na nas niebezpieczeństwo. No może przesadziłam – w tej grze logicznej żaden tygrys nie będzie chciał nas pożreć ani małpa nam nie wskoczy na głowę, nie ukąsi też nas żmija, a jedynym naszym wrogiem jest tak naprawdę czas no i nieumiejętność rozpoznawania kształtów. Gra logiczna Kryształki jungle jest idealną grą dla najmłodszych wielbicieli gier online.

Kryształki jungle to w gruncie rzeczy bardzo prosta gra, w której wystarczy rozpoznawać kształty tj. kwadrta, romb i trójkąt. Na dole na pasku pojawiają się kolejno kryształki, które za pomocą myszki musicie przenosić na przesuwające się wyżej półeczki. Kryształki należy umieszczać w odpowiednich miejscach. Kiedy weźmiemy jakiś kryształek, ale miejsce na niego się przesunie to można go usunąć wrzucając go do kosza w prawym dolnym rogu ekranu, wtedy na dolnym panelu pojawi się nowy kryształek. Kiedy wypełnimy wszystkie półki odpowiednimi kryształkami przechodzimy do kolejnego etapu. Należy pamiętać, że gra ta jest ograniczona czasowo, a więc należy myśleć dość szybko. Czas możecie podejrzeć w panelu u góry ekranu dokładnie na samym środku. Po lewej macie numer levelu, w który gracie, a po prawej ilość zdobytych punktów. W prawym górnym rogu idąc od lewej macie ikonki tj.: przejście do menu, wyłączenie dźwięku oraz pomoc, którą możecie potraktować jako pauzę. Pod koszem w dolnym prawym rogu macie Shuffle gems, które pozwala na zmienienie kryształków w dolnym panelu.

Mam nadzieję, że ta gra logiczna wam się spodoba i będziecie często do nas powracać by w nią zagrać. Gra logiczna Kryształki jungle jest naprawdę bardzo prostą grą i nie powinna nikomu sprawić trudności. Jeśli przeszliście już tę grę, chcecie spróbować czegoś innego zapraszam do innych naszych gier logicznych – mamy dla was nowy dział Gry logiczne 2010, w którym znajdziecie najnowsze gry online z gatunku gier logicznych. Serdecznie zapraszam : )