Kryształowy pasjans klondike

Kryształowy pasjans klondike kryształy, diamenty, klejnoty… Wszystko to świadczy o dużej wartości, więc nie należy wątpić, że pasjans, który mamy wam zaszczyt przedstawić też jest wartościowy i godny uwagi. Kryształowy pasjans klondike jest bardziej rozbudowaną wersją znanego już wam pewnie pasjansa klondike. Jeśli tamten pasjans przypadł wam do gustu, to Kryształowy pasjans klondike spodoba wam się jeszcze bardziej. Gorąco polecam.

Witamy w niezwykłym świecie gry Kryształowy pasjans klondike. Kryształowy pasjans klondike jest bardziej rozbudowaną wersja gry pasjans klondike, w którą już z pewnością mieliście okazję zagrać. Czym różni się kryształowa wersja od zwykłej? Pierwszą różnicę widzimy już przed rozpoczęciem gry. W podstawowej wersji był zaledwie jeden poziom trudności, a tu mamy aż trzy poziomy! Tak, więc zarówno początkujący gracz, jak i ekspert w dziedzinie Kryształowego pasjansa klondike, znajdzie tu coś dla siebie. Dla zupełnych nowicjuszy przygotowany został tutorial, który pomoże wam się przebrnąć przez grę poprzez udzielanie wam wskazówek.
Tak jak w pierwotnej wersji tego pasjansa, celem gry Kryształowy pasjans klondike jest ułożenie czterech stosików kart od asa po króla. Reguła gry jest dość prosta: należy, odkrywając kolejne karty, doprowadzić do ułożenia czterech kolumn, od króla w dół do dwójki, kładąc karty zamiennie kolorami tj. czerwoną na czarną itd. Karty można (a nawet powiedziałabym, że trzeba) dodatkowo pobierać z talii, która znajduje się w lewym górnym rogu. Pojawiające się asy odkłada się w górnych czterech polach, a na nich, zgodnie z kolorem, kolejne karty od dwójki do króla. Proste? Proste. br> To tyle o zasadach – zerknijmy jeszcze na nowości. Poza możliwością wyboru poziomów gry, dodatkową nowością jest to, że Kryształowy pasjans klondike jest grą wieloetapową. Co to znaczy? Znaczy to tyle, że gra podzielona jest na rundy – kiedy ułożysz jednego pasjansa przechodzisz do kolejnej rundy, gdzie układasz kolejnego pasjansa, nieco trudniejszego od poprzedniego. Jest to naprawdę wspaniałe rozwiązanie.
Nie można również zapomnieć o wspaniałej oprawie graficznej tej gry karcianej. Ponadto podczas gry towarzyszą nam przyjemne dźwięki muzyki wykonywanej przez uzdolnionego pianistę. Wszystko razem wzięte stwarza zaś niesłychanie przyjemną atmosferę przypominającą swoim klimatem nastrój panujący w kasynach, z tą drobną różnicą, że nasze konto nie zostanie „uszuplone” :P
Pasjans klondike jest jedną z podstawowych wersji pasjansa, to w sumie od niego wzięły się inne układy takie jak Freecell czy też pasjans pająk. Jeśli podobała wam się podstawowa wersja tego pasjansa to wersja kryształowa spodoba wam się bez wątpienia jeszcze bardziej. A jeśli nie – zawsze możecie wrócić do klasycznego pasjansa klondike.
Jeśli wczuliście się w klimat gry pasjans zapraszam również do zagrania w inne pasjanse, które znajdziecie na naszej stronie. Życzę udanej zabawy.