Kulki Furry

Kulki Furry Witajcie na zabawnej wyspie kulek Furry, gdzie podstawową zasadą życia jest Carpe Diem, a ulubiony hobby wszystkich jej mieszkańców jest tanie. Przyłącz się i ty i zagraj w Kulki Furry. Celem gry jest uzbieranie określonej na początku każdego etapu liczby punktów. A zbiera się je, układając czy te same kulki w pionie bądź poziomie. Życzę wspaniałej zabawy : )

Kulki Furry to zabawna gra kulki, w której to układamy roztańczone, meszate kulki, tak by trzy tego samego koloru znalazły się obok siebie w pionie bądź poziomie. Kulek tych nie można jednak dowolnie przemieszać, a tylko o jedno oczko w prawo, w lewo, w górę bądź w dół i tylko wtedy, gdy na pewno utworzy ona trójkę z innymi. W innych wypadkach ruch będzie niedozwolony.
Poruszamy się po mapie, kolejno wykonując misje. Celem każdej misji jest zebranie określonej ilości punków, które napisane są na etykietce po najechaniu na wybraną planszę. Każda misja ograniczona jest czasowo, kiedy czas upłynie a mamy wystarczającą ilość punktów, to przechodzimy to kolejnego etapu, jeśli nie mieliśmy wymaganej ilość punktów to musimy powtórzyć misję.
Kulki Furry to zabawna gra kulki idealna dla najmłodszych wielbicieli tego typu gier, no i szczególnie polecam ją dziewczynkom, bo która mogła by się oprzeć słodkim mordkom kulek – żadna. Chyba, że się mylę? No nie sądzę.
Po prawej stronie gry macie panel, w którym to widzicie czasomierz, który nieubłaganie odmierza czas. Poniżej macie listek, na którym widnieje ilość waszych punktów. Obok też macie pięć pustych kulek, które z czasem wypełniają się kolorami. Jeśli kulka danego kolor wypełni się cała to myszata kulka na planszy jest bardziej uśmiechnięta i jeszcze lepiej jej się giba w rytm muzyki, która cały czas towarzyszy wam w tle. U dołu ekranu macie przyciski za pomocą, których możecie przejść do mapy ( MAP ), włączyć pauzę ( PAUSE ) oraz uzyskać pomoc ( HELP – oczywiście w języku angielskim, więc warto skorzystać lepiej z mojego opisu ). Jeszcze tylko tyle, że poruszamy się za pomocą myszki, a wciskając lewy jej przycisk zaznaczamy kulkę, którą chcemy przemieścić.
To tyle o zasadach. Mam nadzieję, że są one jasne. Myślę też, że ta zabawna gra kulki wam się spodoba. Ma świetną grafikę, dźwięk też całkiem niezły, no i przede wszystkim świetnie relaksuje i daje mnóstwo wspaniałej zabawy. Sprawdźcie sami. Jeśli jednak gra nie przypadła wam do gustu, zapraszam do zagrania w inne nasze gry kulki. Jestem pewna, że każdy z was znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy zbiór gier kulek o różnym typie i stopniu trudności, tak by początkujący jak i zaawansowany gracz znalazł coś dla siebie. Są gry z myślą zarówno o chłopakach jak i o dziewczynkach, choć mówi się, że kulki to babska gra, ale czy ja wiem… Znam wielu facetów, którzy uwielbiają grywać w kulki i biją w nich niezłe rekordy : ) A teraz już życzę wszystkim udanej zabawy i odkrycia całej mapy. Powodzenia : )