Kulki online

BubblezBubblez - kultowa gra kulki, która jest uwielbiana przez ludzi na całym świecie. Bubblez to wieloetapowa gra kulki, która wciąga na długie godziny. Każdy z etapów tej gry kulki wygląda podobnie, jednak w każdym jest trudniej, gdyż pojawiają się na planszy nowe kolory kulek. Na początku mamy tylko 3 kolory, później może ich być co raz więcej. Gra kulki Bubblez jest naprawdę wciągająca i gorąco polecam ją wszystkim fanom gier kulki – zarówno tym dużym jak i tym małym. Bubblez to typ gry kulki, który nosi nazwę pryskające bańki, a więc do dzieła – niech wszystkie bańki prysną!!!
Loca ballLoca ball - to gra zuma, która składa się z 18 bardzo ciekawych poziomów. Jak w każdej grze zuma tak i w grze Loca ball zobaczycie biegnący wężyk z kolorowymi kulkami, do których musicie strzelać tak, aby obok siebie znalazły się 3 identyczne kulki. Zapewne zasady gry zuma są wam świetnie znane, bo to bardzo popularny typ gier kulki online. Loca ball to gra zuma, która toczy się w dość szybkim tempie, w końcu „loca” to szalony więc nie ma co się dziwić. Jeżeli masz ochotę zagrać w szalone kulki zuma to chwytaj za myszkę i baw się razem z nami – wspaniała zabawa gwarantowana!!!
GenospaceGenospace - to dość niecodzienna gra kulki, w której mamy zadanie usuwać stale przybywające na planszy kulki. Kulki online Genospace nie są grą wieloetapową, ale potrafią wciągnąć na długie godziny, gdyż gra kończy się dopiero w momencie, gdy kulki wejdą w twoją przestrzeń. Im więcej punktów zdobędziecie tym z pewnością będziecie cieszyć się bardziej. Jednak przede wszystkim liczy się znakomita zabawa, a jej z grą kulki Genospace wam na pewno nie zabraknie. Myślę, że taka nieszablonowa gra kulki przypadnie wam do gustu i nie będziecie mogli się od niej oderwać. A może się mylę? Zachęcam gorąco do zabawy!!!
Clusterz!Clusterz! - to wspaniała gra kulki, w której strzelacie do kulek tak, aby obok siebie znalazły się co najmniej trzy identyczne kulki. Jeśli jednak w danym ruchu nie uda ci się to, to na planszy przybywa zdecydowanie więcej kulek. Gra Clusterz! jest wieloetapowa, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Każda kolejna plansza gry Clusterz! jest trudniejsza, żadna jednak nie jest ograniczona czasowo tak, więc nie musicie się spieszyć i spokojnie na luzie możecie grać tak długo, jak tylko chcecie. Serdecznie zapraszam do zabawy!!!
Space RollingSpace Rolling - to kulki zuma, które przeniosą cię w przestrzeń kosmiczną, gdzie będziesz mógł/mogła zagrać w fantastyczną grę zuma. Do przejścia masz aż 15 różnych plansz, w których cel jest jeden - usunąć wszystkie kulki z wężyka zanim dojdzie on do końca tunelu. Uda wam się? Myślę, że tak, bo tak gra zuma jest naprawdę bardzo prosta. Jeśli lubicie gry zuma to zagrajcie z nami grę Space Rolling - jestem pewna, że nie pożałujecie i będziecie się znakomicie bawić w kosmicznym świecie gier kulki online. Zapraszam gorąco do zabawy!!!
Bubble ElementsBubble Elements - Witam i zapraszam do zagrania z nami w nową gra kulki Bubble Elements. Jest to bardzo wciągająca gra kulki, w której musimy pozbyć się wszyskich kulek z planszy. Do gry wystarczy nam jedynie myszka, a zabawa z grą i przechodzenie kolejnych leveli, z pewnością wciągnie was na długie godziny gry, czy też przerwy pomiędzy pracą, ponieważ gra kulki Bubble Elements nadaje się zarówno dla młodych jak i starszych graczy, lubiących tego typu, rozluźniające gierki.Kulki online to rozrywka dla dużych i małych, chłopców i dziewczyn, mężczyzn i kobiet – mówiąc krótko jest to rozrywka dla każdego bez wyjątku. Gry kulki popularne są na całym świecie, mimo że historia kulek nie jest wcale taka długa. Kulki to gra, która powstała stosunkowo niedawno – w Polsce w 1995 roku, na świecie nieco prędzej, jednak w tak krótkim czasie zyskała sobie niezliczone rzesze fanów.

Kulki to gry, które poza klasyczną wersją mają wiele różnych odmian. Do najpopularniejszych należą kulki zuma, a także pryskające bańki. Niezależnie od rodzaju gry kulki, wszystkie one są bardzo proste i wciągające. Prostota jest główną domeną gier kulki, to dzięki niej są one tak uwielbiane przez ludzi na całym świecie. Proste jednak nie znaczą nudne, co na pewno dostrzeżecie, jeżeli choć raz zagrać w gry kulki. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!!!

Kulki online są znakomitym sposobem na odprężenie się i pozbycie się stresu. Kulki to gry, które potrafią wciągnąć na długie godziny i w ten sposób potrafią oderwać nas od szarej rzeczywistości, nudy i rutyny, która otacza zwykle przeciętnego człowieka. Dzięki grom kulki można choć na moment przenieś się do wirtualnego, kolorowego i ekscytującego świata, który jest tak różny o tego, z czym mamy do czynienia na co dzień.

W gry kulki każdy z was grał już pewnie nie raz i mimo to one wciąż wam się nie znudziły. Wiele gier tylko przez moment nam się podoba, a potem odkładamy je w kąt, bo już są nudne. W przypadku kulek tak jednak nie jest – większość ludzi bardzo chętnie do nich powraca raz, drugi, trzeci... itd. Kulki mają w sobie coś, co sprawia, że ludzie o nich nie zapominają. Niektórzy nawet twierdzą, że kulki mają w sobie magiczną moc, która przyciąga człowieka i nie pozwala mu się oderwać od monitora.

Magia nie magia, kulki i tak cieszą się ogromną popularności i dlatego mamy dla was nowy dział z grami kulki. Znajdziecie tu najnowsze propozycje gier kulki – niektóre jako nowoczesne implementacje starych i dobrze wam znanych gier, a niektóre całkiem innowacyjne, w które z pewnością jeszcze nie graliście. Jestem pewna, że każdy znajdzie tu jakieś kulki dla siebie – zarówno osoba, która lubi klasykę, jak i osoba, która lubi testować nowe rozwiązania.

Kulki jako jedne z nielicznych gier potrafią bawić i uczyć jednocześnie. Czego uczą? Uczą logicznego myślenia, refleksu, a czasem nawet cierpliwości tak, więc są to bardzo fajne gry dla dzieci. Takich gier kulki na naszym portalu nie brakuje, więc gorąco zachęcam wszystkie dzieciaki i dorosłych do zabawy razem z nami.

Jeżeli szukasz gier kulki, które są ciekawe i na pewno działają to właśnie takie gry kulki znajdziesz na naszym portalu. Kulki online to znakomita rozrywka, więc jeśli masz wolną chwilę to koniecznie zagraj razem z nami. To nic nie kosztuje, a za to możesz się znakomicie zrelaksować.

Polecam gorąco nasze nowe gry kulki, ale zajrzyjcie również do poprzedniego działu z kulkami, bo tam również znajdziecie znakomite kulki online, które zabiją nudę, poprawią wam humor, zrelaksują was.

Serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami i kulkami!!!