Kulki Zen

Kulki Zen spowodują w naszych głowach prawdziwe rozjaśnienie umysłu, podobne do stanu, jakie można zaznać w chińskich ogrodach zen. Siedząc sobie pośrodku własnego ogrodu czerpiemy z niego pozytywną energię. Spokój nasz jednak został zakłócony przez złośliwego sąsiada, który postawił na nim tor z kamiennymi kulami. Zniszcz możliwie szybko Kulki Zen strzelając do grup składających się z 3 lub więcej jednokolorowych kulek.

Kulki Zen – dla zapewnienia sobie wewnętrznego spokoju nie ma lepszego sposobu jak zaprojektowanie we własnym ogrodzie części terenu, który przeznaczymy na chiński ogród w stylu Zen. W ogrodzie Zen zapewnimy sobie ciszę i spokój, wsłuchując się w śpiew ptaków. Dookoła nas tylko trawa i kamienie a pośrodku MY w pozycji siedzącej niczym Budda. Taka skromna aranżacja ogrodu pozwoli nam wydobyć z siebie zastrzyk energii, dzięki której umożliwimy naszemu umysłowi lepsze dotlenienie i ukrwienie, wydobędziemy z niego na przyszłość niezmierzone pokłady weny twórczej.
Nasza sielanka mogłaby trwać w nieskończoność jednak jak to często w życiu bywa „nic nie trwa wiecznie”. Na teren ogrodu, nie pytając nas o zgodę, dostał się nieproszony gość urządzając sobie w naszym ogrodzie zabawę w postaci rozłożonych różnorodnych torów, po których przesuwają się kolorowe kamienne Kulki Zen, które zakłóciły nasz wewnętrzny spokój. W tej sytuacji nie pozostało nam nic innego jak rozpocząć wojnę z naszym uciążliwym sąsiadem. Kupując w znanym markecie armatkę, instalujemy ją pośrodku ogrodu i wraz ze startem kamiennych kolorowych Kulek Zen na torach, zaczynamy celnie strzelać w kulki nie dopuszczając, aby dostały się do wyjściowych otworów na krańcach torów. Zasadą główną, która umożliwia likwidację Kulek Zen jest wycelowanie i strzelanie w jednokolorową grupę składająca się z trzech lub więcej kamiennych kulek. Sytuacja taka powoduje, że kamienne kulki znikają bezpowrotnie z torów.
Kiedy opanujemy już zaistniałą sytuację i na torze nie zostanie ani jedna kolorowa kula zamiast wytchnienia i medytacji okaże się, że to nie koniec naszych kłopotów, ponieważ nasz niezmordowany sąsiad nie zaprzestaje nas gnębić i na miejsce poprzedniego toru pobudował nowy trudniejszy do zburzenia tor. Nauczeni jednak doświadczeniami z poprzednich poziomów i tym razem nie damy za wygrane i podejmiemy kolejną potyczkę z nieuczciwym sąsiadem. Prezentowane gra Kulki Zen w podobny sposób jak w opisanym ogrodzie wyzwoli w nas pozytywną energię