La Belle Lucie

La Belle Lucie to pasjans, w którym macie trzy różne poziomy trudności – easy, casual i normal. Poziomy mają nieco inne zasady, które omówimy nieco dalej. Jeżeli lubicie gry pasjans to na pewno ta gra przypadnie wam do gustu. Jest prosta i przyjemna na każdym poziomie, więc zapraszam serdecznie do zabawy. W każdej z misji w grze La Belle Lucie macie ograniczenie czasowe, więc zwróćcie na to uwagę. Im szybciej przejdziecie grę tym więcej punktów dostaniecie i znajdziecie na wyższym poziomie w rankingu graczy. Podejmujecie się wyzwania?

La Belle Lucie to pasjans dla małych i dużych. Macie trzy różne poziomy gry: easy, casual i normal. Na poziomie easy możecie dowolnie przenosić karty na planszy, ważne aby były przenoszone w odpowiedniej sekwencji i odpowiednio kolorami, ale w puste pola można układać dowolne karty. Na poziomie casual można w puste pole kłaść dowolną kartę, ale na planszy można przenosić jedynie pojedyncze karty, a nie całe kolumny. Najtrudniej jest na poziomie normal, gdzie w puste pola można przenosić jedynie króle, a na planszy przenosić można jedynie pojedyncze karty.

To macie główny zarys gry pasjans La Belle Lucie. Wszystko wydaje się proste i przyjemne, no i faktycznie tak jest choć nie ma tak, że nie trzeba się skupiać na grze :) W każdym poziomie macie ograniczenie czasowe, które również nieco stresuje. Czasu jest sporo, no ale stres przez czas wzrasta. Czas w grze pasjans La Belle Lucie znajdziecie u góry w lewym rogu. U góry idąc w prawo macie: ilość zdobytych punktów, pauzę, restart planszy, zmiana wyglądu kart oraz wyłącznik dźwięków i muzyki w pasjansie La Belle Lucie.

A co w ogóle trzeba zrobić w pasjanse La Belle Lucie? Otóż trzeba złożyć wszystkie karty odpowiednio kolorami od asa do króla na 4 polach po prawej stronie. Widzicie je? Z pewnością :) Tak, więc starajcie się zrobić to jak najszybciej by dostać jak najwięcej punktów. Punkty są potrzebne by zyskać wysoką lokatę na liście graczy gry La Belle Lucie.

No to tyle jeśli chodzi o pasjansa La Belle Lucie. Do gry w tego pasjansa jest wam potrzebna jedynie myszka, a więc łapcie za myszki i bawcie się razem z nami. Zapraszam serdecznie i polecam grę La Belle Lucie oraz inne nasze pasjanse.