Lady Jane Solitaire

Lady Jane Solitaire Zapraszam do zagrania w nową gra pasjanse Lady Jane Solitaire. Gra jest odmianą tradycyjnego pasjansa i jej celem jest ułożenie wszystkich kart znajdujących się na planszy w kolejności od Assa do Króla. W grze wykorzystywane są dwie talie kart, karty należy uporządkowywać kolorami. Mam nadzieję, że gra się wszystkim spodoba i osiągniecie jak najlepszy wynik, którym możecie pochwalić się w rankingu. Sprawdzajcie.

Witam, dziś do zaprezentowania mamy dla was nową gra pasjanse Lady Jane Solitaire. Gra jest dosyć skomplikowaną odmianą pasjansa i potrzeba tutaj sporo logicznego myślenia i planowania kolejnych ruchów. Umiejętność przewidywania jest tutaj najważniejsza. Jeśli posiadacie taką umiejętność to koniecznie musicie zagrać w gra pasjans Lady Jane Solitaire.

W grze należy pozbyć się wszystkich kart znajdujących się na planszy, należy układać je w taki sposób, by w wyznaczonym miejscu, karty znajdowały się w kolejności od Assa do Króla. Gra jest grą typowo logiczną i należy umiejętnie przekładać wszystkie karty w słupkach jak i rozmieszczać karty dodatkowe. Układać na sobie można zarówno karty jednego koloru jak i różnych kolorów. Ważne by były one ustawiane w kolejności malejącej. Uważaj jednak bo układając na sobie różne kolory nie można ich przenosić w większej ilości, natomiast mając słupek kolejno poukładanych kart jednego koloru, możemy przesunąć całą kolumnę jednocześnie.

U góry ekranu po lewej stronie znajdują się dodatkowe karty, które można umieszczać na planszy, karty wyświetlają się zawsze co trzecią kartę. Jest również ograniczona ilość ruchów dodatkowych kart, można zrobić jedynie dwie kolejki dodatkowymi kartami, więc również używaj ich przemyślanie. W grze używane są dwie talie kart, przez co można trafić tutaj dwa razy na tę samą kartę. Na dole po lewej stronie zliczane są punkty, które uzyskujesz za każdą kartę zdjętą z ekranu na wyznaczone miejsce końcowe na górze ekranu. Uda zdobyć ci się maksymalną ilość punktów. Sprawdź swoje zdolności logiczne z gry pasjanse Lady Jane Solitaire. Wynikiem gry możesz pochwalić się w rankingu punktowym, sprawdź, które miejsce uda ci się zająć w rankingu gry.

To chyba wszystko co chciałem powiedzieć na wstępie do tej gry, teraz możesz przejść do gry i spróbować swoich sił. Mam nadzieję, że gra przyniesie bardzo dużo zabawy i spędzicie na niej sporo czasu, ponieważ gra opiera się na takich regułach, że nie należy do najprostszych gier tego typu. Zachęcam również do sprawdzenia również innych pasjanse online znajdujących się w naszym serwisie. Życzę powodzenia. Pozdrawiam. ;)