Last Spy Solitaire

Last Spy Solitaire to bardzo prosta gra pasjans, w której za zadanie macie tak jak w grach mahjong usuwa z planszy dwa identyczne elementy, w tym przypadku 2 karty o tych samych wartościach. Last Spy Solitaire to naprawdę znakomita gra pasjans i polecam już zarówno tym małym jak i tym dużym fanom pasjansa. Last Spy Solitaire jest utrzymana w klimacie sowieckim, o czym świadczy grafika przedstawiona w grze – co na pewno zauważą fani historii. Jeśli macie wolną chwilę to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami – znakomita gra pasjans Last Spy Solitaire czeka już na was. Powodzenia!!!

Last Spy Solitaire to pasjans idealny dla wszystkich tych, którzy kochają proste gry pasjans. W grze Last Spy Solitaire macie za zadanie dobierać karty w pary, a w pary łączy się tylko karty o tych samych wartościach i tylko te, które są odkryte. Jeśli z kart dostępnych na planszy nie da się złożyć żadnych par to możecie skorzystać z kart, które znajdują się na stosie na dole ekranu. Na stosie macie podaną liczbę dostępnych w nim kart, a obok stosu po lewej stronie widnieje liczba, która ukazuje ile razy możecie rozpoczynać dobieranie ze stosu od początku.

Last Spy Solitaire to pasjans dla każdego bez względu na wiek czy płeć. Pasjans ten posiada bardzo fajną grafikę nawiązującą do czasów sowieckich, co na pewno zauważą fani historii. Ten pasjans jest bardzo prosty, jednak każda z plansz – a jest ich tutaj 20 – jest ograniczona czasowo. Jeśli skończy wam się czas w grze Last Spy Solitaire to niestety będziecie musieć rozpoczynać ją od nowa. Czas możecie podejrzeć na dole ekranu, tuż po prawej od punktów, które znajdują się w lewym dolnym rogu.

Zasady gry pasjans Last Spy Solitaire są bardzo proste i na pewno każdy z was da sobie radę z tą właśnie grą. Opcje w grze Last Spy Solitaire też są jasne. Dodam jeszcze, że z opcji warto wiedzieć, że mamy tutaj w prawym dolnym rogu ekranu tej gry pasjans: wyjście, cofnięcie ruchu oraz pauzę. Akcje w grze Last Spy Solitaire wykonujecie oczywiście za pomocą myszki. Hmmm co jeszcze?

To chyba w zasadzie już wszystko – co tu dużo gadać o takiej prostej grze pasjans. Jeśli lubicie gry pasjans typu match 2 to z pewnością gra Last Spy Solitaire przypadnie wam do gustu. Ten pasjans jest naprawdę świetny i godny uwagi – polecam go wszystkim bez wyjątku. Przy tej grze pasjans można się znakomicie bawić i można się zrelaksować – czego chcieć więcej?

Zagrajcie z nami w grę Last Spy Solitaire i przenieście się nieco w przeszłość, wspomnijcie z nami troszkę historii. Last Spy Solitaire już czeka na was – a wy co? Łapcie myszki i zaczynamy grę – jestem pewna, że nie pożałujecie i będziecie się świetnie bawić. Zagrajcie również w inne nasze gry pasjans, które są równie wspaniałe i znakomite oraz dostarczają tak samo wiele rozrywki.

Zapraszam do zabawy!!!