Light up the christmas tree

Light up the christmas tree świąteczna gra dla dużych i małych. Choinkowe lampki przestały działać i co teraz? Połącz czym prędzej wszystkie lampki ze sobą, aby w wigilijny wieczór choinka mogła ukazać się w pełnej okazałości. Light up the christmas tree to bardzo sympatyczna świąteczna gra logiczna. Gorąco zapraszam do świątecznej zabawy :) Mam nadzieję, że uda wam się zapalić wszystkie lampki na choince i będziecie się przy tym znakomicie bawić. Light up the christmas tree to idealna gra na świąteczny i przedświąteczny czas.

Light up the christmas tree to świetna gra świąteczna, która wprowadzić może was w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia, a także odstresuje was podczas przedświątecznej gonitwy za prezentami i takimi tak różnymi rzeczami, które trzeba zakupić na święta. Light up the christmas tree to idealna gra świąteczna dla dużych i małych wielbicieli gier online. Gra ta nie tylko świetnie relaksuje, ale również rozwija zdolność logicznego myślenia, bo to nie tylko gra świąteczna, ale również i gra logiczna. Mam nadzieję, że wam się ona spodoba, a teraz słów kilka o zasadach gry Light up the christmas tree.

Zasady gry Light up the christmas tree są bardzo proste – trzeba połączyć ze sobą wszystkie choinkowe światełka, aby choinka mogła ukazać się w pełnym swym blasku. Dziś nie można wyobrazić sobie świąt bez choinki. W każdym domu na święta Bożego Narodzenia jest choinka bogata przyozdobiona świecidełkami oraz choinkowymi lampkami. Lampki na choince w grze Light up the christmas tree niestety nie ddziałają i twoim zadaniem jest je wszystkie połączyć. Święta już tuż tuż, ale w grze nie trzeba się spieszyć, gdyż nie jest ona ograniczona czasowo. Pewnie powiecie, a w lewym górnym rogu mamy TIME, co oznacza czas. O ten czas jednak nie należy się martwić, bo on odmierza po prostu ilość czasu, jaką spędzacie grając w grę, to nie wpływa w żaden sposób na zakończenie gry, w żadnym momencie nie ukaże się wam GAME OVER. Gra Light up the christmas tree jest jednoetapowa, co oznacza, że wystarczy ułożyć światełka tak, że wszystkie się zapalą, aby przejść całą grę. Light up the christmas tree to gra logiczna, a więc nieco przy układaniu światełek trzeba będzie się pogłówkować, ale jest to niezwykle przyjemne główkowanie, które choć pobudza szare komórki do działania, to również znakomicie relaksuje i odpręża.

To tyle na temat zasady świątecznej gry Light up the christmas tree. Warto jeszcze zwrócić uwagę na prawy górny róg, gdzie można wyłączyć dźwięk w grze oraz podejrzeć pomoc w języku angielskim. Przycisk pomocy warto zastosować nie tyle do podpowiedzi, co jako włącznik pauzy. Warto jeszcze wiedzieć, że wszystkie działania wykonujemy przy użyciu myszki. Trzeba tak obracać światełka oraz druciki, aby wszystko razem stworzyło jedną sieć podłączoną do źródła prądu umieszczonego na dole choinki. Aby obrócić lampkę lub kabelek wystarczy kliknąć na niej / na nim myszką odpowiednią ilość razy. Lampek i kabelków nie można przenosić, można je jedynie obracać w miejscu.

Mam nadzieję, że świąteczna gra Light up the christmas tree przypadnie wam do gustu i znajdziecie nieco czasu w okresie świąt Bożego Narodzenia, aby w nią chwilę zagrać. Gra Light up the christmas tree jest idealna na odstresowanie się po długo godzinnym staniu w kolejce w supermarkecie, a także po ciężkim dniu sprzątania. W przerwie świątecznej, kiedy macie wolne od szkoły czy pracy również warto do niej sięgnąć i się zrelaksować. Serdecznie zapraszam wszystkich do zabawy i życzę wesołych świąt!!!