Loca ball

Loca ball to gra zuma, która składa się z 18 bardzo ciekawych poziomów. Jak w każdej grze zuma tak i w grze Loca ball zobaczycie biegnący wężyk z kolorowymi kulkami, do których musicie strzelać tak, aby obok siebie znalazły się 3 identyczne kulki. Zapewne zasady gry zuma są wam świetnie znane, bo to bardzo popularny typ gier kulki online. Loca ball to gra zuma, która toczy się w dość szybkim tempie, w końcu „loca” to szalony więc nie ma co się dziwić. Jeżeli masz ochotę zagrać w szalone kulki zuma to chwytaj za myszkę i baw się razem z nami – wspaniała zabawa gwarantowana!!!

Loca ball to gra zuma, która jestem pewna, że wam się spodoba. Zuma to jedna z odmian gier kulki online, w której to kulki biegną w wężyku, a wy musicie strzelać do nich kolorowymi kulkami tak, aby obok siebie znalazły się co najmniej trzy jednakowe kulki, bo wtedy zostaną one usunięte z planszy. Kulki online Loca ball składają się z 18 ciekawych plansz i aby wszystkie je przejść w każdej z plansz należy usunąć wszystkie kulki z wężyka zanim wężyk dojdzie do końca swojego toru. Podczas gry w zuma Loca ball należy pamiętać o tym, że na każdą planszę przypadają dwa wężyki, co oznacza, że jeśli usuniecie wszystkie kulki z pierwszego, to za moment pojawi się następny.

Kulki online Loca ball nie są ograniczone czasowo, ale tempo gry dyktuje pędzący wężyk. Pędzący dosłownie, bo porusza się on naprawdę szybko – w końcu, jak we wstępie było wspomniane „loca” oznacza nie mniej nie więcej jak szalony, więc nie ma co się dziwić, bo tytuł jest jak najbardziej adekwatny do tej gry zuma.

Jeżeli zmęczycie się szybkim tempem gry to możecie włączyć pauzę naciskając środkowy przycisk w prawym dolnym rogu. Idąc bardziej w lewo macie przycisk pozwalający na wyłączenie dźwięków w grze, zaś w samym prawym dolnym rogu znajdziecie przycisk, który przeniesie was do menu, czyli ekranu powitalnego.

W grze zuma Loca ball poza tradycyjną bronią, z której normalnie strzelacie możecie wykorzystać również inne bronie, jakie czasem znajdziecie w kulkach, które uda wam się usunąć z planszy. Kulki z niespodziankami występują od czasu do czasu i nigdy nie wiadomo gdzie. Jeśli jednak będą coś w sobie miały to nowe bronie pojawią się w lewym dolnym rogu. Aby z takiej broni w grze zuma Loca ball skorzystać wystarczy na niej kliknąć myszką i wtedy to nią będziemy strzelać.

W grze zuma Loca ball nie są liczone żadne punkty, a więc gracie dla relaksu. Nikt się z nikim nie ściga, ani nie walczy, dlatego jest to znakomita gra kulki online dla tych, którzy nie lubią się podczas gry stresować tym, że będą od kogoś gorsi. Z grą Loca ball możesz się w spokoju odprężyć i oderwać od szarej rzeczywistości.

Mam nadzieję, że zuma Loca ball przypadnie wam do gustu i będziecie się znakomicie bawić. Polecam również inne nasze kulki online, a także pozostałe gry, jakie można znaleźć na naszym portalu. Życzę szalonej zabawy!!!