Magic Card Saga

Pasjans trzy piki pojawił się stosunkowo niedawno, ale wzbudził szybko ogromne zainteresowanie graczy głównie za sprawą tego, że jest on bardzo prosty. Zasady są naprawdę banalne – na stos trzeba kolejno układać karty tak, że kładziona karta jest oczko mniejsza lub większa od tej na górze stosu. Kiedy wszystkie karty z planszy zostaną umieszczone na kupce to przechodzicie do kolejnej planszy. A co kiedy na planszy nie ma przydatnych kart?

To nic straconego. Po lewej stronie stosu macie rozłożone karty, z których możecie swobodnie korzystać – są to karty pomocnicze, ale kiedy ich zabraknie i z tych na planszy też nie da się nic zrobić to wasza gra w Magic Card Saga dobiegnie końca. Dokładnie więc przemyślcie każdu ruch, bo do przejścia jest tutaj bardzo dużo fajnych plansz.

Przed każdą misją możecie zakupić dodatki ułatwiające grę – oczywiście jeśli macie na to odpowiednie fundusze. Pieniądze dostajecie za każdą planszę, którą uda wam się przejść. Podczas gry ilość pieniążków, którą macie na koncie widać po prawej u góry. Wszystkie akcje w grze wykonujecie oczywiście za pomocą myszki.

Pasjans Magic Card Saga jest niezwykle przyjemny, więc naprawdę warto spróbować w niego zagrać. Jeśli lubicie pasjanse to na pewno się nie zawiedziecie. Każda kolejna plansza jest oczywiście coraz trudniejsza, ale wierzę, że spokojnie dacie sobie radę – nawet jeśli dopiero rozpoczynacie przygodę w świecie gier pasjans. Trzy piki to znakomity początek tej przygody więc nie wahajcie się kliknąć START :)

Trzymam bardzo mocno za was kciuki i życzę udanej zabawy. Polecam również pozostałe nasze pasjanse, gry logiczne oraz wszystkie inne gry darmowe, które znajdują się na naszym portalu. Powodzenia kochani!!!