Magic Towers Solitaire

Magic Towers Solitaire to bardzo ciekawa gra pasjans, która przyciągnie przed monitor nawet najmłodsze dziewczęta. Ta gra pasjans ma bardzo przyjemną dla oka grafikę, trochę cukierkową, a więc spodoba się dziewczętom na pewno. Ponadto gra jest bardzo efektowna – wystarczy ułożyć całego pasjansa, a zobaczy się małą niespodziankę…

Magic Towers Solitaire to wersja pasjansa, w której układa się na stosie kolejno karty większa bądź mniejsza od tej, która aktualnie na nim leży. Karty zbiera się z planszy / stołu, na którym ułożone są w kształt zamku. Kiedy na planszy zabraknie kart można zabrać kartę z talii rozłożonej po lewej stronie. Karty te są nam nieznane i niespodzianką jest co pojawi się na stosie. Po prawej stronie stosu jest tzw. Wild Card, czyli Dzika Karta, która może uratować was, kiedy stracicie już nadzieję na wygraną. Wild Card sprawia, że stos staje się „czysty” i możecie na nim położyć dowolną kartę z planszy, bądź kolejną z talii po lewej. Biorąc pasujące karty z planszy kolejno odkrywają się na niej karty, które nie są ograniczone żadną inną z kart. Proste prawda?

Pasjans Magic Towers Solitaire nie należy do trudnych pasjansów, przeciwnie jest to bardzo prosta gra, która na dodatek ma bardzo ładną grafikę, nieco dziewczęco, przez co jest to bardzo popularna gra pasjans wśród młodych dziewczyn. Gra pasjans Magic Towers Solitaire ma kilka rund, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy pełnej niespodzianek. Wystarczy ułożyć pasjansa, a zobaczycie magiczny zamek, który przybierze formę opartą na rozkładzie początkowym kart. Efekt niesamowity, bo już pod koniec układania pasjansa będziecie mogli zobaczyć migające iskierki na planszy. Koniecznie trzeba zagrać w tego pasjansa, aby zobaczyć te efekty.

Ze spraw technicznych warto zainteresować się tym, iż w lewym dolnym rogu jest czasomierz, który bynajmniej nie zakończy wam gry, ale warto się spieszyć, bo można dostać dodatkowe punkty. Obok czasomierza znajdziecie ilość zdobytych punktów. W prawym dolnym rogu możecie zobaczyć ilość pozostałych wam Dzikich Kart. W lewym górnym rogu macie przycisk przy pomocy, którego możecie przejść do menu, a poniżej macie ikonę dzięki, której możecie wyłączyć dźwięk w grze. W prawym górnym rogu możecie zobaczyć numer rundy, w którą gracie. Na dole ekranu macie jeszcze przyscik UNDO, dzięki któremu możecie cofnąć ruch. Po każdym ułożonym pasjansie pokazuje wam się zestawienie punktów i bonusów. To by było na tyle ze spraw technicznych : )

Mam nadzieję, że pasjans Magic Towers Solitaire spotka się z waszym uznaniem i będziecie często do nas powracać. Szczególnie grę Magic Towers Solitaire polecam dziewczętom, które często niechętnie podchodzą do kier karcianych – ta jest naprawdę prosta i posiada ładną grafikę oraz całkiem niezłe efekty. A teraz już zapraszam do gry : )