Mahjong Odkryj Egipt

Mahjong Odkryj Egipt to bardzo fajna gra mahjong, która poza samym usuwaniem klocków z planszy ma w sobie coś jeszcze. Co takiego? Mahjong Odkryj Egipt to nie tylko gra mahjong, ale również i gra rozpoznawanie różnic, co oznacza, że po każdym ułożonym mahjongu, by przejść do kolejnej misji musicie jeszcze znaleźć różnice pomiędzy dwoma obrazkami. Proste? Jak się okazuje wcale nie tak proste, bo jak wiadomo w Egipcie dużo jest piasku, a piasek przecież zawsze wygląda tak samo... Myślę jednak, że znakomicie dacie sobie radę i będziecie się świetnie bawić z grą Mahjong Odkryj Egipt.

Egipt to dziś jedno z atrakcyjniejszych miejsc na wakacje. Wiele osób postanawia się tam udać na urlop, czy podróż poślubną. Trudno się takim osobom dziwić, gdyż Egipt jest naprawdę znakomitym miejscem, pełnym niespodzianek, przygód i … piasku. Tak, tak piasku i ten piasek będzie nam towarzyszył również w grze Mahjong Odkryj Egipt.

Mahjong Odkryj Egipt to bardzo fajna gra, która opiera się o klasyczne zasady gier mahjong, ale nie posiada klasycznych klocków, a klocki z egipskimi hieroglifami. Tego typu zmiany jednak nie działają na niekorzyść, a wręcz przeciwnie – sprawiają, że gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Zasady gry Mahjong Odkryj Egipt są takie jak w przypadku klasycznych gier mahjong, co to oznacza? Oznacza to nic innego jak to, że musicie dobierać klocki ułożone na planszy w pary, które zostaną z niej usunięte. Dobierać w grach mahjong można jednak tylko te klocki, które nie są blokowane przez inne – nieco to utrudnia grę, ale jestem pewna, że i tak sobie z nią poradzicie.

W grze Mahjong Odkryj Egipt nie brakuje opcji, które pomogą wam przejść wszystkie 10 plansz, jakie zostały dla was tu przygotowane. Zwykłe opcje znajdziecie u góry ekranu na brązowej belce, zaś pomocne opcje pod belką – do tych opcji należy TILE, czyli zmiana znaczków na klockach, HINT, czyli podpowiedź (jej użycie powoduje odjecie czasu!) oraz SHUFFLE, dzięki któremu możecie przemieszać klocki na planszy, kiedy uważacie, że nic już nie można zrobić, choć jeśli faktycznie tak jest to one same zostają automatycznie wymieszane.

Spojrzyjmy jeszcze na opcje na brązowej belce. Od lewej mamy: czas, który musi nam wystarczy na mahjonga oraz drugą część gry, którą jest wyszukiwanie różnic, ilość zdobytych punktów, level, w który gracie, pauza, wyjście do menu, wyłączniki dźwięku i muzyki w grze Mahjong Odkryj Egipt oraz tryb dużego ekranu.

Opcje znacie i powtarzają się one również w drugiej części gry Mahjong Odkryj Egipt czyli wyszukiwaniu różnic pomiędzy obrazkami, z tym wyjątkiem, że zamiast opcji pod belką po lewej stronie ekranu mamy opcję HINT (podpowiedź, za którą odejmowany jest czas), która znajduje się po prawej stronie u góry ekranu, tuż pod belką oraz ilość różnić znajdująca się pod bleką po lewej stronie. Wyszukiwanie różnić wydaje się być prostą częścią gry Mahjong Odkryj Egipt jednak obrazki są pełne piasku, piramid, wielbłądów, itp., a wszystko to wygląda bardzo podobnie. Wierzę jednak, że dacie sobie radę i z łatwością przejdziecie do kolejnych etapów gry Mahjong Odkryj Egipt.

Egipt to wspaniałe miejsce, a gra Mahjong Odkryj Egipt również jest wspaniała. Dlatego zachęcam was gorąco do zabawy razem z nami. Jestem pewna, że nie pożałujecie tej decyzji. Jeśli marzą wam się wakacje w Egipcie to poznajcie przedsmak przygód jakie tam przeżyjecie grając w grę Mahjong Odkryj Egipt. Mahjong Odkryj Egipt to gra dla dużych i małych fanów naszego portalu i tej kultowej gry klocki. Jeśli lubicie takie zabawy to serdecznie zapraszam.

Jeśli już przejdziecie całą grę Mahjong Odkryj Egipt, bądź ona wam się znudzi to serdecznie zapraszam do zapoznania się również z innymi naszymi grami mahjong oraz cały mnóstwem innych gier. Warto przede wszystkim spojrzeć na gry pasjans, które to zjednały sobie wasze serca, dusze i umysły.

Życzę udanej zabawy!!!