Triple Mahjong 2

Triple Mahjong 2 Mahjong Redo 2 to klasyczny mahjong, w którym macie do wyboru sześć różnych układów klocków. Możecie zagrać we wszystkie po kolei, bądź zacząć od dowolnego z nich. Mahjong Redo 2 nie jest ograniczony czasowo, a więc z pewnością spodoba się wszystkim tym fanom gier mahjong, którzy grają dla relaksu i nie przepadają za ograniczeniem czasowym, które nie pozwala się skupić na grze. Gry mahjong są popularne na całym świecie i należą do najstarszych gier świata – jeśli i ty je lubisz to koniecznie zagraj z nami w Mahjong Redo 2. Polecam serdecznie tę grę mahjong i małym i dużym fanom naszego portalu.

Gry mahjong od lat, a nawet i dłużej, cieszą się ogromną popularnością. Mimo upływu czasu klocki mahjong wciąż są bardzo popularne i do grona ich fanów ciągle dołączają nowe osoby. Gry mahjong uwielbiają zarówno dorośli, jak i dzieci, więc jeśli i wy lubicie gry mahjong to z pewnością zagracie z nami w grę Mahjong Redo 2.

Mahjong Redo 2 to klasyczna gra mahjong, w której usuwamy z planszy klocki z charakterystycznymi chińskimi znaczkami, które są znane jeszcze z bardzo starych gier mahjong. Jeśli lubicie wracać do klasyki, jeśli lubicie klasyczne gry mahjong to z pewnością będziecie się znakomicie bawić z grą Mahjong Redo 2.

W grze Mahjong Redo 2 zasady są takie jak zawsze, czyli musicie szukać na planszy dwóch identycznych klocków, kliknąć na jednego, kliknąć n drugiego i wtedy zostaną one usunięte z planszy. Przy dobieraniu klocków w pary należy mieć na uwadze to, że można wybierać tylko te klocki, które są wolne, co oznacza, że nie są blokowane przez inne klocki. Jeśli uda wam się usunąć wszystkie klocki z planszy – uda wam się przejść daną planszę tej gry mahjong.

W tej grze mahjong, w grze Mahjong Redo 2 macie sześć plansz do wyboru – jedne są mniej, inne bardziej skomplikowane, jednak żadna z nich nie jest ograniczona czasowo, co z pewnością was ucieszy. W grze jest jednak bonus, który im dłużej gracie tym jest mniejszy, jednak nie jest to tak istotne, gdyż po prostu dostaniecie wtedy mniej punktów, a przecież nie punkty się liczą tylko wspaniała zabawa.

Znamy zasady gry Mahjong Redo 2 to teraz zobaczmy jakie mamy opcje w tej grze mahjong. Wszystkie opcje gry Mahjong Redo 2 znajdziecie na pasku, który mieści się na dole ekranu i tak zaczynając od prawego dolnego rogu macie tam: ilość punktów, jaką udało wam się zdobyć, bonus punktowy, wyłącznik dźwięku, włącznik pauzy, cofnięcie w ruchu, a w nawiasie ile razy możecie to zrobić, podpowiedź, w nawiasie również ilość dostępnych użyć, shuffle, czyli przetasowanie wraz z ilością dostępnych przetasowań, a na końcu macie nową grę.

Opcje omówione, już wiadomo co, gdzie i po co to teraz czas na zabawę. Myślę, że z grą Mahjong Redo 2 będziecie się znakomicie bawić i nikt z was nie pożałuje, że się na nią skusiły. Gry mahjong są bardzo wciągające, dlatego zarezerwujcie sobie nieco więcej wolnego czasu, gdyż na naszym portalu znajdziecie całe mnóstwo gier mahjong, w które możecie pograć zupełnie za darmo. Piszecie się na to? Ja bym się nie wahała. Zachęcam was gorąco do bawienia się razem z nami. Mahjong Redo 2 czeka – życzę wam wspaniałej zabawy!!!