Małpie kulki

Małpie kulki zabawna i sympatyczna gra kulki, w której przechodzicie kolejne plansze i strzelacie do kulek. Gry tego typu uwielbiane są przez dzieci, bo i mogą sobie postrzelać i świetnie się bawić, a przy tym nie ma tu żadnej przemocy. Zapraszam serdecznie do świata małpki.

Małpie kulki to sympatyczna gra kulki, które zasady są pewnie znane wielbicielom gier kulek. Jeśli jesteście fanami tego typu gier to dobrze wiecie, że większa część gier kulek to gry, w których strzelamy do kulek z armatki i właśnie Małpie kulki należą do tego typu gier. Przenieś się z nami do dżungli i razem z małpką strzelaj do różnokolorowych kulek w grze Małpie kulki.

Małpie kulki to świetna gra kulki, przy której można się świetnie bawić i dobrze zrelaksować. Zasady gry są proste – strzelamy kulkami z armatki w kulki, które znajdują się już na planszy. Pamiętaj jednak o poprawnym doborze koloru :P Co najmniej trzy jednakowego koloru kulki ułożone obok siebie znikają z planszy. Tradycyjnie. Tradycyjnie też strzelać się kulkami, czyli przy użyciu myszki.

Gra jest tak prosta, że ciężko ją opisać. O czym jeszcze warto wspomnieć? Może o tym, że gra ma czasomierz, jednak czas płynie w górę, więc spieszyć się nie musicie, nic was tak naprawdę nie goni. W grze możecie wyłączyć również dźwięk, za pomocą słuchawek w panelu po lewej. Tuż pod słuchawkami macie numer levelu, w który gracie. Poniżej wspomniany przeze mnie czasomierze. Jeszcze niżej ilość punktów zdobyta w danym levelu, a niżej sumaryczna ilość punktów z wszystkich leveli, bez tego w który aktualnie gracie. Pod liczbą punktów macie przycisk pauzy.

Kiedy gra się kończy? Kiedy przejdziecie wszystkie levele, a jest ich 21. Każdy level kończy się wtedy gdy usuniecie z planszy wszystkie kulki, które się na niej znajdują, co wcale nie jest takie proste. Wierze jednak, że dacie sobie radę. Mam nadzieję, że gra ta przypadnie wam do gustu, mi się bardzo spodobała. Jeśli jednak wolicie coś innego to zapraszam do zajrzenia do innych naszych działów z grami online. Gier kulek mamy cały zbiór i jestem pewna, że znajdziecie w nim coś dla siebie. Teraz już życzę wam świetnej przygody w świecie gry Małpie kulki.