Małpie wygłupy

Małpie wygłupy zabawna gra kulki, w której to poruszacie się kulką z głową małpki i macie na celu zebranie kulki z gwiazdką. Trzeba jednak uważać na duże kule, rozłożone na planszy, bo one tylko czekają, aby was pożreć. Zabawna gra, która zaraz pozwala poćwiczyć także zręczność. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Powodzenia : )

Małpie wygłupy to bardzo sympatyczna i zabawna gra kulki, w której to poruszamy się kulką z głową małpki, tak by zebrać upragnioną gwiazdkę, swoją drogą dziwnie się czemu nie poluje ona na banana, no ale może to już nie te czasy, kiedy małpą banany były w głowach…
Gra jest dość prosta, o ile masz dobre wyczucie i wiesz gdzie i jak mocno wystrzelić małpkę. Podczas gry należy uważać na duże kulki rozłożone na planszy, bo one tylko czekają, aby cię pożreć, ale warto dać się zjeść by zobaczyć, jaką słodką minkę one robią. Zobaczyć tą minę – bezcenne, jak to było w któreś tam reklamie : )
Poruszacie się za pomocą myszki. W dowolnym miejscu na planszy możecie milknąc używając lewego przycisku myszy i w ten sposób wystrzelić swoją kulkę. Na dole ekranu, w prawym rogu macie podaną dostępną ilość ruchów w danej rundzie. Obok też macie podany level, w który gracie i przy okazji możecie zobaczyć, że wszystkich leveli jest 20. Każdy kolejny oczywiście trudniejszy od poprzedniego. W lewym dolnym rogu możecie zobaczyć ilość punktów, jaką udało wam się zdobyć. Kiedy zeżre was któraś z głodnych kulek, albo zabraknie wam ruchów to nic – zaczynać level od początku, a nie całą grę. W grze nie ma ograniczenia czasowego, a więc nie musicie się spieszyć, tylko dokładnie przemyślcie każdy swój ruch, dobra strategia pozwoli wam zaoszczędzić czasu i nerwów : )
Myślę, że spodoba wam się ta gra w kulki. Dla mnie była świetną odskocznią od szarego dnia. Nawet szybko poszły mi wszystkie level. Jestem ciekawa jak szybko wam się uda przejść wszystkie misje : ) Najważniejsza jest jednak dobra zabawa, a tego na pewno przy tej grze nie zabraknie. Jeśli jednak gra się wam nie spodobała, to nie przejmujcie się. Mamy dla was caly zbiór gier kulek, wystarczy tylko zerknąć do odpowiedniego działu, a tam już każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bo przygotowaliśmy gry o różnym stopniu trudności i o różnym typie – od tych klasycznych po te całkiem nowoczesne implementacje. Wszystko to po to, abyście czuli się spełnieni i zadowoleni. Mam nadzieję, że sprostaliśmy waszym oczekiwaniom i że będziecie się dobrze bawić na naszym portalu. A teraz już zapraszam serdecznie do gry. Udanej zabawy i powodzenia : )