Marvel Solitaire

Niestety gra nie jest dostępna w wersji html5

Marvel Solitaire Zapraszam was do zagrania z nami w nową grę pasjans Marvel Solitaire. Przenieś się w świat mitycznych wojowników i walcz by uratować świat przed złymi mocami i zniszczeniem. Całe grono wojowników stoi za Tobą, pokaż swoje zdolności przywódcze i odnieś zwycięstwo w potyczce z ciemną stroną mocy. Jest to bardzo ciekawa i relaksująca gra, która z pewnością umili wam czas spędzony przed komputerem, sam testując tę grę wciągnęła mnie na dłuższy czas zabawy.

Gra pasjans Marvel Solitaire jest klasycznym pasjansem, w którym należy uporządkować karty rosnąco, zaczynając od karty Ass, kończąc na królu. Gra pasjans dosyć prosta, choć trzeba pomyśleć zanim zrobi się jakiś ruch. Karty należy układać na przemian, to znaczy czerwone ( kier, karo) oraz czarne ( trefl, pik) nie można ustawiać dwóch czarnych, ani dwóch czerwonych kart na siebie. Uporządkuj karty znajdujące się na planszy od króla do dwójki, assy ustawiaj na miejsce do nich przeznaczone, czyli cztery pola u góry. Później kolejno układaj rosnąco karty, aż wszystkie znikną z planszy.

Do dyspozycji oprócz kart rozłożonych na stole w grze Marvel Solitaire, masz również kupkę kart, z których ciągniesz dodatkową kartę. Za każdym razem wyświetlana jest jedna karta, której możesz użyć. Jest to z pewnością dobre ułatwienie w grze, gdyż w klasycznym pasjansie, karty odkrywane są po trzy w rzędzie lub dodawana jest kolejna linia do pasjansa. Tutaj jednak mamy zasady trochę uproszczone. Kolejną rzeczą jest przenoszenie pasjansa. Jeśli masz poukładane nie po kolei karty, przesunąć możesz tylko kartę znajdującą się na samym dole kolumny, jeśli twój pasjans ma już jakąś kolejność, możesz przesuwać całą kolumnę kart uporządkowanych. Na puste miejsce w kolumnie można postawić jedynie króla.

Aby rozpocząć grę należy wcisnąć przycisk new game.

Teraz pozostaje już tylko czysta zabawa i doprowadzenie gry do końca. Staraj się ułożyć pasjansa za pierwszym razem, jeśli jednak pasjans nie wyjdzie, zawsze możesz spróbować ponownie, klikając przycisk restart. Choć ta gra pasjans posiada w sobie tylko jeden level, to z pewnością zagracie w nią nie raz. :)

Życzę powodzenia i udanej zabawy.