Mini Solitaire

Mini Solitaire to gra pasjans idealna dla najmłodszych wielbicieli gier karcianych. Ten pasjans daje możliwość wybrania stopnia trudności, aż dwa razy – raz ogólnie a drugi w obrębie tego stopnia. Gra pasjans stworzona dla najmłodszych, aby pomóc im w nauce liczb. Życzę udanej zabawy i nauki : )

Pasjans Mini Solitaire to gra karciana stworzona z myślą o najmłodszych wielbicielach gier. Pasjans Mini Solitaire jest niezwykle prostą grą, gdyż operuje się tu zaledwie dwoma kolorami i liczbami od 1 do 10. Można dodatkowo wybrać jeden z trzech poziomów trudności, a w obrębie niego jeszcze poziom od jeden do siedem. Ta gra pasjans ma na celu pomoc dzieciakom w nauce liczb.

Zasady gry są tradycyjne – trzeba układać kolejno karty od 10 do 1 na zmianę kolor czarny – czerwony, czerwony – czarny, zawsze karta o oczko mniejsza od aktualnie znajdującej się na wierzchu. Po odkryciu wszystkich kart z planszy i zużyciu kart ze stosu, ułożeniu kolejno kart na przemian – same wędrują kolorami na odpowiednio wyznaczone miejsca po lewej stronie ekranu.

Zasady dziecinnie proste : ) W końcu to gra dla dzieci :P No, ale polecam ją nie tylko dzieciom, ale wszystkim tym, którzy chcą rozkręcić swoje szare komórki. Pasjans Mini Solitaire jest dość tradycyjną wersją tejże wspaniałej gry, ale z ograniczoną liczbą kolorów i kart. Świetnie się nadaje dla dzieci i początkujących graczy, który dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie pasjansów.

Pasjans Mini Solitaire to gra, dzięki której można się świetnie zrelaksować, bawić, a przy okazji uczyć. Dzięki tej grze pasjans, dziecko nie będzie już mieć problemów z liczeniem do dziesięciu. Jak widać gry potrafią nie tylko bawić, ale także i uczyć, trzeba tylko umieć je odpowiednio dobrać dla dziecka. Pasjans Mini Solitaire to właśnie jedna z takich gier edukacyjnych.

Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu ta gra pasjans i często będziecie do nas powracać, aby się przy niej zrelaksować. Jeśli ta gra wam się znudziła, bądź też nie przypadła wam do gustu to zajrzyjcie do innych naszych działów w poszukiwaniu idealnej gry dla siebie. Jestem pewna, że znajdziecie u nas grę pasjans, która stanie się waszą ulubioną grą. Życzę udanej zabawy i nauki !!!