Moon Elf Mahjong

Niestety gra nie jest dostępna w wersji html5

Moon Elf Mahjong to gra mahjong, która przeniesie cię do wirtualnego świata elfów. Od klasycznej gry mahjong naszą dzisiejszą propozycję różni to iż mamy nieco inne obrazki na klockach, aniżeli w klasycznej wersji mahjonga, co na początku może nieco utrudniać grę, jednak po czasie dzięki temu gra wydaje się o wiele bardziej atrakcyjna. Moon Elf Mahjong jest grą wieloetapową, a więc czeka was wiele misji do wypełnienia i wiele wspaniałej zabawy. Każda misja ograniczona jest czasowo nie oznacza to jednak, że Moon Elf Mahjong jest trudną grą – czasu jest tyle, że na pewno każdemu go wystarczy.

Gry mahjong od dawien dawna cieszą się ogromną popularnością. Jeśli jesteś fanem bądź fanką właśnie tego typu gier to koniecznie spróbuj zagrać w Moon Elf Mahjong. Jest to ciekawa gra mahjong, oparta o klasyczne zasady jednak nie wszystkie klocki mają identyczne obrazki jak w klasycznej wersji. Na początku może to nieco utrudniać grę, ale z czasem właśnie przez to Moon Elf Mahjong staje się bardziej atrakcyjny dla gracza.

Zasady gry Moon Elf Mahjong są takie jak klasycznie, czyli jakie? Dla tych, którzy po raz pierwszy wchodzą w świat gier mahjong krótko streszczę zasady. Tak, więc aby przejść do kolejnej planszy gry mahjong trzeba z niej usunąć wszystkie klocki. Aby usunąć klocki należy łączyć je w pary, czyli wyszukiwać dwa identyczne klocki – kliknąć na jeden, potem na drugi – i zostaną one usunięte z planszy. Łączyć w pary można tylko te klocki gry mahjong, które nie są ograniczone przez inne tabliczki. Proste? Wydaje się być bardzo proste, ale czasem trzeba się nieco namęczyć zanim uda się usunąć wszystkie klocki z planszy.

Zwykle gry mahjong ograniczone są czasowo i tak też jest w przypadku gry Moon Elf Mahjong. W każdej planszy mamy przydzielany nowy czas i jest go na tyle dużo, że każdy bez problemu powinien sobie poradzić z usunięciem wszystkich klocków z planszy w tym właśnie czasie. Czas można podejrzeć po lewej stronie u góry tuż obok punktów, które znajdują się w lewym górnym rogu.

Skoro zerknęliśmy na górę ekranu to przyjrzyjmy się innym opcjom, które tam mamy. A więc począwszy od lewej mamy: punkty, zegar, level, RESHUFFLE, czyli przemieszanie klocków, HINT, czyli podpowiedź, UNDO, czyli cofnięcie ruchu, MENU – wyjście do ekranu głównego, PAUSE – włącznik pauzy, a w prawym górnym rogu mamy wyłączniki dźwięku i muzyki w grze Moon Elf Mahjong.

To tyle jeśli chodzi o opcje gry Moon Elf Mahjong. Mam nadzieję, że i zasady gry i jej opcje są dla was jasne. Teraz pozostaje już wam tylko znakomicie się bawić w wirtualnej krainie elfów. Gry mahjong potrafią wciągnąć na długi, długi czas, tak więc radzę zarezerwować sobie chwilkę i w pełni poświęcić się grze Moon Elf Mahjong, by czuć się potem zrelaksowanym i odstresowanym. Polecam również inne nasze gry mahjong, które są równie znakomite jak Moon Elf Mahjong.

Życzę ułożenia całego mahjonga i magicznej przygody w krainie elfów!!!