Morskie kulki

Morskie kulki to już prawie klasyka, chociaż w nowoczesnej wersji. Do ciebie należy zadanie usunięcia wszystkich morskich kulek, zrobisz to poprzez połączenie ich w grupy od 2 do więcej kulek tego samego koloru. Na wykonanie zadania posiadasz 5 możliwych prób na każdy poziom. Pocieszającą wiadomością powinna być informacja że w grze nie ma limitu czasu.

Morskie kulki – pobawmy się przez dłuższą chwilę w przyjemną zabawę polegającą na usunięciu wszystkich kulek pod wodą. Podczas naszej zabawy czas stoi w miejscu, nic nas nie zmusza do pośpiechu możemy, w takim razie spokojnie zanurzyć się w błogiej zabawie niczym w morskich falach. Morskie kulki to taki małe diamenciki o rozmaitych kolorach, postaraj się zatem pogrupować te kulki o takim samym kolorze. Kiedy zauważysz taki układ kliknij w niego a zaznaczona grupa Morskich kulek zniknie wydając przyjemne dla ucha dzwonki. W momencie usunięcia Kulek z dolnego rzędu albo środkowego pozostałe kulki przytulą się do nich tworząc nową konfigurację. Grupę podstawową tworzą kryształowe Morskie kulki złożone z 2 lub więcej kulek, kiedy pozostanie ci sytuacja, że będziesz mógł zaznaczyć tylko pojedynczą kulkę stracisz jedną z 5 możliwych prób do wykorzystania. Aby zniszczyć wszystkie Morskie kulki należy doprowadzić do takiej kombinacji, która powoduje bezbłędne połączenie kulek w kolorowe grupy. To będzie wspaniałe wyzwanie dla twoich umiejętności prawidłowego nawigowania. Grę uznajemy za zakończoną w momencie, kiedy na planszy nie będzie już żadnej kulki co powoduje że możemy kontynuować nasza zabawę w dalszym ciągu, w przeciwnym wypadku rozpoczynamy wszystko od początku.
Nierozerwalnym atutem tej gry są delikatne dzwonki, które uprzyjemniają nam w przyjemny sposób niezwykłe chwile relaksu, dlatego proponuję mieć przez cały czas włączone głośniki. Cóż jeszcze można napisać pozytywnego aby zachęcić was do proponowanej gry, wszystko co można było opisać, napisano. Teraz kolej na was, sprawdźcie sami czy gra zasługuje na waszą uwagę, jeżeli tak to zaproście do rywalizacji swoich znajomych nie tylko z naszej klasy. Możecie w ten sposób stworzyć zawody kto osiągnie lepszy wynik końcowy. Gra Morskie kulki zalicza się do gier prostych, łatwych i przyjemnych ale z doświadczenia wiem że zaliczają się one najpopularniejsze gier w ostatnich czasach.