Ninja Mahjong

Ninja Mahjong – klasyczna gra mahjong w nowej odsłonie. Lubisz gry mahjong? Lubisz ninja? To ta gra jest idealna dla ciebie. Jest to połączenie klasycznych bloczków mahjonga z nowymi w stylu ninja. Gra z pewnością nie zawiedzie fanów mahjonga. Przenieś się z nami do świata ninja i przeżyj niezapomnianą przygodę!!! Gra Ninja Mahjong z pewnością przypadnie do gustu małym i dużym. Jest to bardzo interesujący mahjong i nie możecie go przegapić. Łapcie za myszki i bawcie się razem z nami - jestem pewna, że uda wam się przejść wszystkie plansze tej wspaniałej gry. Powodzenia!!!
Gra została zamieniona na Japan Castle Mahjong

Ninja. Nie jednemu dzieciakowi przywodzi to przed oczy walecznych wojowników japońskich. Mówiąc szczerze mi ninja kojarzy się z … żółwiami :D To chyba za sprawą tej kreskówki, a później i filmu o żółwiach ninja no, ale ja się nie znam :P Ważne, że mamy świetną grę mahjong w klasycznej odsłonie z dodatkami ze świata ninja.

Ninja mahjong to gra, która z pewnością nie zawiedzie fanów mahjonga. Po załadowaniu się gry ujrzycie klasyczny stos bloczków i znajome Wam znaczki, z kilkoma nowymi np. ze smokiem. Cała grafika gry jest utrzymana w japońskim stylu, a w tle rozbrzmiewa muzyka niczym z filmu o ninja. Klimat w grze jest znakomity, jak sama gra.

Ninja mahjong posiada standardowe zasady gry, a więc trzeba z planszy usunąć wszystkie bloczki, robiąc to sukcesywnie usuwając bloczki parami. Trzeba znaleźć dwa identyczne bloczki, kliknąć w jeden i drugi, a zostaną one usunięte. Nie należy zapominać przy tym o ważnej zasadzie, że usunąć można tylko wolne bloczki, czyli takie, które nie są przyblokowane przez inne. Wydaje się to dość proste, ale musicie spróbować…

Klocki oczywiście zaznaczamy przy pomocy myszki. W grze nie ma ograniczenia czasowego, choć można u dołu ekranu dostrzec czasomierz. Odmierza on jednak czas w przód przypominając ci, że rzeczywistość czeka :P Z lewej strony czasomierza macie ilość par pasujących do siebie, dalej macie ilość klocków, która pozostała na planszy. Z prawej strony czasomierza macie UNDO MOVE, który cofa jeden ruch w tył. Dalej PEEK ON – za pomocą tego przycisku możecie sobie poprzesuwać klockami i podejrzeć co jest zakryte, jednak po podejrzeniu wszystko wraca do swojej formy. Następnie macie HINT, czyli podpowiedzi – na planszy na zielono zaświecą się dwa pasujące do siebie klocki. Jeszcze u dołu macie dwa przyciski RESET BOARD oraz NEW BOARD – reset czyści planszę, a new włącza nową planszę. U góry ekranu możecie na MUTE wyłączyć dźwięk, a na PAUSE włączyć pauzę.

To tyle od strony technicznej. Mam nadzieję, że wszystko jasne i przyjemnie będzie Wam się grało w Ninja mahjong. Jeśli jednak ten mahjong nie przypadł Wam do gustu to wypróbujcie inne – gorąco polecam. Zapraszam również do zajrzenia do innych naszych działów. A teraz już nie przedłużam – życzę udanej zabawy w japońskim świecie ninja i mahjonga!!!