Ninja Mahjong

Ninja Mahjong – klasyczna gra mahjong w nowej odsłonie. Lubisz gry mahjong? Lubisz ninja? To ta gra jest idealna dla ciebie. Jest to połączenie klasycznych bloczków mahjonga z nowymi w stylu ninja. Gra z pewnością nie zawiedzie fanów mahjonga. Przenieś się z nami do świata ninja i przeżyj niezapomnianą przygodę!!! Gra Ninja Mahjong z pewnością przypadnie do gustu małym i dużym. Jest to bardzo interesujący mahjong i nie możecie go przegapić. Łapcie za myszki i bawcie się razem z nami - jestem pewna, że uda wam się przejść wszystkie plansze tej wspaniałej gry. Powodzenia!!!

Ninja. Nie jednemu dzieciakowi przywodzi to przed oczy walecznych wojowników japońskich. Mówiąc szczerze mi ninja kojarzy się z … żółwiami :D To chyba za sprawą tej kreskówki, a później i filmu o żółwiach ninja no, ale ja się nie znam :P Ważne, że mamy świetną grę mahjong w klasycznej odsłonie z dodatkami ze świata ninja.

Ninja mahjong to gra, która z pewnością nie zawiedzie fanów mahjonga. Po załadowaniu się gry ujrzycie klasyczny stos bloczków i znajome Wam znaczki, z kilkoma nowymi np. ze smokiem. Cała grafika gry jest utrzymana w japońskim stylu, a w tle rozbrzmiewa muzyka niczym z filmu o ninja. Klimat w grze jest znakomity, jak sama gra.

Ninja mahjong posiada standardowe zasady gry, a więc trzeba z planszy usunąć wszystkie bloczki, robiąc to sukcesywnie usuwając bloczki parami. Trzeba znaleźć dwa identyczne bloczki, kliknąć w jeden i drugi, a zostaną one usunięte. Nie należy zapominać przy tym o ważnej zasadzie, że usunąć można tylko wolne bloczki, czyli takie, które nie są przyblokowane przez inne. Wydaje się to dość proste, ale musicie spróbować…

Klocki oczywiście zaznaczamy przy pomocy myszki. W grze nie ma ograniczenia czasowego, choć można u dołu ekranu dostrzec czasomierz. Odmierza on jednak czas w przód przypominając ci, że rzeczywistość czeka :P Z lewej strony czasomierza macie ilość par pasujących do siebie, dalej macie ilość klocków, która pozostała na planszy. Z prawej strony czasomierza macie UNDO MOVE, który cofa jeden ruch w tył. Dalej PEEK ON – za pomocą tego przycisku możecie sobie poprzesuwać klockami i podejrzeć co jest zakryte, jednak po podejrzeniu wszystko wraca do swojej formy. Następnie macie HINT, czyli podpowiedzi – na planszy na zielono zaświecą się dwa pasujące do siebie klocki. Jeszcze u dołu macie dwa przyciski RESET BOARD oraz NEW BOARD – reset czyści planszę, a new włącza nową planszę. U góry ekranu możecie na MUTE wyłączyć dźwięk, a na PAUSE włączyć pauzę.

To tyle od strony technicznej. Mam nadzieję, że wszystko jasne i przyjemnie będzie Wam się grało w Ninja mahjong. Jeśli jednak ten mahjong nie przypadł Wam do gustu to wypróbujcie inne – gorąco polecam. Zapraszam również do zajrzenia do innych naszych działów. A teraz już nie przedłużam – życzę udanej zabawy w japońskim świecie ninja i mahjonga!!!