One Piece Solitaire

One Piece Solitaire to piracki pasjans pająk, który przykuwa uwagę całkiem przyjemną grafiką, tako nieco kreskówkową, jednak nie oznacza to, że pasjans One Piece Solitaire jest stworzony wyłącznie dla dzieciaków. Wręcz przeciwnie – w tego pasjansa może grać każdy bez wyjątku, a co więcej – jestem pewna, że ci starsi będą mieć jeszcze więcej radości z tego aniżeli dzieciaki. One Piece Solitaire to bardzo fajny pasjans oparty o klasyczne zasady pasjansa pająka, a więc nikt nie powinien mieć z nim problemów. Jeśli chcecie się nieco rozerwać to zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami. Pasjans One Piece Solitaire już na was czeka!

Lubicie klasyczne gry pasjans w nowych odsłonach? To zapraszam do zagrania w pasjansa pająka One Piece Solitaire. Gra przyjemna aczkolwiek nie najłatwiejsza, więc nie spoczywajcie od razu na laurach tylko starajcie się z całych sił. Gra pasjans One Piece Solitaire świetnie potrafi oderwać człowieka od szarej rzeczywistości i przenieść go w kolorowy świat piratów. Przeżyjcie niesamowitą przygodę na pirackim statku grając z piratami w pasjansa One Piece Solitaire i relaksując się przy tym wyśmienicie.

Pasjans One Piece Solitaire to gra dla każdego bez wyjątku. Zasady gry są tutaj klasyczne, czyli takie jakie posiada każdy pasjans pająk. Tak, więc waszym zadaniem jest złożyć wszystkie karty z planszy na 4 stosach w prawym górnym rogu ekranu. Karty składacie tam od asa do króla, odpowiednio kolorami. Na planszy karty musicie przekładać na przemian kolorami – czerwony/czarny lub czarny/czerwony, pamiętając o kolejności od króla do dwójki. W puste kolumny można wstawiać jedynie króle!

Jeśli na planszy brakuje kart, które można by przełożyć to można dobrać karty ze stosu znajdującego się w lewym górnym rogu ekranu. Jeśli zabraknie kart na stosie można go odwócić i znów lecieć z kartami od początku – a nuż teraz coś podpasuje : ) Z innych opcji to pozostaje przycisk RESTART w lewym dolnym rogu ekranu - jeśli czujecie, że już nic nie można zrobić to go kliknijcie i rozpoczniecie misję od początku.

Pasjans One Piece Solitaire to świetna zabawa, więc nie traćcie czasu tylko bawcie się razem z nami. Gwarantuję, że nie pożałujecie – jeśli ten pasjans to nie to co was kręci to nic straconego – u nas znajdziecie całe mnóstwo różnego typu pasjansy, więc na pewno każdy bez wyjątku znajdzie coś idealnego dla siebie.

Zapraszam gorąco do gry razem z nami w pasjansa One Piece Solitaire i trzymam za was mocno kciuki : )