Pacmangame

pacman game to klasyka gier komputerowych. Pac man jest chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie. Do dziś tysiące osób grają codziennie w tą grę mimo że powstała prawie trzydzieści lat temu. Pac man game doczekała się już wielu kolejnych wydań. Najpopularniejszą jest odmiana Ms. Pacman, w której wcielamy się w role Pani Pac man.

Jeżeli nigdy wczesniej nie zdarzyło się Tobie grać w Pacman'a to dziś jest okazja żeby to naprawić. W grze poruszamy się strzałkami. Naszym zadaniem jest zjadanie małych kropeczek i uciekanie przed duszkami. Jeżeli uda nam się połknąć wielką kropke, wtedy to duszki zaczynają uciekać przed nami ponieważ role się odwracają i to one mogą zostać naszym śniadaniem.

Ze spraw technicznych to w lewym dolnym rogu możecie podejrzeć ilość zdobytych punktów, na środku ilość żyć, jaka wam pozostała, a w prawym dolnym rogu owoce, jakie udało wam się zjeść z planszy. I to tyle zasad technicznych : ). W grze ważne są zręczne palce, aby szybko manipulować pacmanem i nie dać się złapać duszkom.

Gra cieszy się ogromną popularnością od długich długich lat. Co jakiś czas powstają nowe implementacje tej kultowej gry, każda jest przyjmowana z ogromną przyjemności i szybko zyskuje miano jednej z najczęściej grywany gier online. Pacmana kochają dzieci i dorośli – dzieci, gdyż jest to zabawna postać, dorośli, gdyż przywodzi na myśl różne wspomnienia z lat młodości. Mam nadzieję, że gra wam się spodoba, a jeśli nie do zawsze możecie zajrzeć do innych naszych działów z grami, z pewnością znajdziecie na naszym portalu coś co przypadnie wam do gustu.

Wracając jeszcze na chwilę do pacmana. Gra ponoć posiada 256 poziomów ale nigdy nie miałem cierpliwości aby pokonać pierwsze dwadzieścia. Życze wszystkim udanego zjadania kropek i owocnego polowania na duchy. I jeszcze jedna ważna informacja, pac man lubi także owoce :) Dlatego warto by najadł się do woli.