Panda Pop

Panda Pop wszyscy lubimy zabawne misie Panda, nie są to zbyt ruchliwe zwierzątka dlatego też gra którą sobie wymyślili nie wymaga od nich dużej bieganiny a jedynie umiejętności strzelania do celu. Celem do którego miś Panda będzie strzelał są kolorowe kulki umieszczone na wysokiej półce, a bronią jest dmuchawa wykonana z bambusowej rurki. Przy grze spędzisz 10 bardzo przyjemnych przygód. Miłej zabawy!

Panda Pop – jakże zabawa, sympatyczna i fajna gra w kulki, odmienna od pozostałych. W grze zamieniamy się rolami z misiem Pandą i zabawiamy się w strzelanie z dmuchawy zrobionej z bambusowej rurki niczym Indianie na polowaniu w kolorowe kulki znajdujące się wysoko nad nami na trudno dostępnym podwyższeniu. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sztuka, należy bowiem odpowiednio wycelować, wymierzyć odległość i siłę strzału w kulki aby trafić w odpowiedni kolor znajdujący się na rampie. Kolor kulki zaznaczony jest w bambusowej dmuchawie i tylko w ten kolor kulki należy wycelować. Siłę wydmuchu nasz misiek Panda wymierza lewym klawiszem myszki, a kąt nachylenie bambusowej dmuchawy myszką czyli znaczkiem oznaczonym „krzyżykiem”. Kiedy Panda usunie już wszystkie kolorowe kulki z rampy, będzie mogła podejść do następnej rundy, których jest w całości 10 (słownie; dziesięć). Gdyby nie ograniczona ilość amunicji można by zabawiać się w grę Panda Pop bez końca, ponieważ gra sama w sobie nie posiada limitu czasowego. Jednak po wyczerpaniu amunicji z nieukończoną rundą będziemy mogli jedynie wykonać powtórkę z rozrywki try again . Taką powtórkę możemy sobie zafundować 3 razy. Chcąc sobie zrobić małą przerwę w trakcie gry włączamy klawisz „P” jak pauza i możemy bezpiecznie odejść na chwilę od komputera by potem z nowymi siłami kontynuować zabawę.
Wszystkie informacje na temat przebiegu gry Panda Pop, takie jak; ilość kolorowych kulek, ilość wykonanych poziomów, ilość zebranych dotychczas punktów, a także dźwięk i wyjście quit podane są na poziomej belce w dolnej części gry. Na początek możemy potraktować grę, jako trening w ćwiczeniu celności strzałów wydawanych z bambusowej dmuchawy, zapewniam jednak że po paru nieudanych próbach wasza umiejętność dojdzie do perfekcji i nie będzie nad wami lepszych. Jeżeli już wszystko jest jasne i proste to zapraszam w takim razie do spokojnego zapoznania się osobiście z grą w kulki, jaką jest Panda Pop.