Pasjans Bushido

Pasjans Bushido innowacyjny i ciekawy sposób pokazania, jak ćwiczyć stan swojego ducha aby zdobyć uprawnienia samuraja Bushido. Sprawdź czy nadajesz się do tej roli i ułóż Pasjans Bushido w całości od najmniejszej do największej na 4 bazach. Graj uważnie ponieważ nie można cofnąć posunięcia ani zdobyć pomocy. Wszystko zależy od twojej inwencji.

Pasjans Bushido – zamień się w dzielnego i prawdziwego samuraja, który dzięki swojej cierpliwości osiąga zamierzony cel. Pomyśl o trudnościach jakie cię czekają i spróbuj znaleźć odpowiednie wyjście z sytuacji. Nauczysz się starożytnych sekretów Samurai, które są dla ciebie okazją aby zrozumieć unikalną filozofię fizycznego i duchowego życia idealnego wojownika Japonii. Dzięki tej nauce poznasz nie tylko życiową drogę samuraja, ale także nauka ta wpłynie na twoje obyczaje i zachowanie, które przyda się przed wszystkim w biznesie. Okaże się wskazówką jak osiągnąć cierpliwość, opanowanie i drogę do sukcesu.
Pasjans Bushido zaczynamy od włączenia timed . Wszystkie karty automatycznie zostają rozstawione na swoje pozycje, które są umieszczone u góry planszy oraz 4 karty po lewej stronie. Na tych 4 kartach budować będziemy bazy główne od najmniejszej do największej, pamiętajmy jednak, że za każdym rozdaniem ułożona będzie inna, losowa kombinacja kart. Karty w kolumnach układamy na siebie ściśle według ustalonej zasady mniejsza na większą w tym samym kolorze, co poprzednia w następującej kolejności; Król, As, 1, 2, 3… itd. Aby dotrzeć do potrzebnych kart położonych głębiej wewnątrz kolumn można skorzystać z możliwości zdjęcia karty zewnętrznej i położenie jej na jednej z 7 wolnych zapasowych okienek. W ten Pasjans Bushido rozbudowuje się powoli w kompletne sekwensy. Kiedy zauważymy że jedna z pionowych kolumn została uwolniona, możemy podobnie jak w innych pasjansach położyć na nią nową kartę, nie może to być jednak dowolna karta lecz konkretna wskazana na rewersie.
Grając w Pasjans Bushido przekonamy się ile w nas mieści się cierpliwości i czy nadajemy się na samuraja, aby tak jak on pełnić służbę narodowi i społeczności. Gra już po pierwszych minutach daje się bardzo lubić i trudno się od niej oderwać na dłużej niż „ustawa przewiduje” co może okazać się szkodliwe w skutkach jeżeli tylko jako miejsce naszej zabawy wybierzemy, miejsce pracy. Tak więc nie traćmy czasu i grajmy w Pasjans Bushido.