Pasjans Deluxe

Pasjans Deluxe kolejna wersja znanej i lubianej gry karcianej, jaką jest pasjans. Tym razem nie układamy kart większa na mniejszą, ale układamy je od największej do najmniejszej zaczynając od lewej strony stołu. Ciekawa odmiana gry pasjans, która wymaga umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości, a także dobrej analizy sytuacji na stole. Każdy ruch jest ważny, więc Pasjans Deluxe wymaga pełnego skupienia. Życzę wspaniałej zabawy z grą karcianą Pasjans Deluxe.

Witajcie w grze Pasjans Deluxe.
Układanie pasjansa dla wielu osób jest niemalże hobby. Niektóre osoby potrafią godzinami siedzieć przy stole i grywać w różnego rodzaju gry pasjans. Tutaj proponujemy wam wersje online różnego rodzaju tej, jakże popularnej gry karcianej, jaką jest pasjans. Teraz zamiast rozkładać się w salonie przy stole, możesz rozłożyć się przed komputerem i pograć t twoje ulubione pasjanse.
Pasjans Deluxe to gra pasjans, w której nie układamy kart jedna na drugiej, od największej do najmniejszej, ale układamy je w kolejności od króla do dwójki, począwszy od lewej strony stołu. Wydaje się proste? Być może, ale w rzeczywistości nie jest tak kolorowo. Zaczynając grę widzimy rozłożone na stole karty, 4 pola są wolne, to tam możemy przekładać karty. Przekładanie kart to też nie tak banalna sprawa jakby się mogło wydawać. Nie jest tak – o widzę wolne miejsce, wezmę sobie tę kartę, bo mi to nie pasuje i już mam. Zasada przekładania kart jest taka, że w puste pole możemy włożyć kartę tego samego koloru, jak ta po lewej, a dodatkowo nowo kładziona karta musi być o jedno oczko mniejsza od tej po lewej. Teraz już gra nie wydaje się tak prosta, co? No i macie rację. Gra Pasjans Deluxe nie należy do najłatwiejszych gier typu pasjans, za to przynosi dużo więcej radości niż klasyczny pasjans pająk, czy też pasjans freecell. W tej grze pasjans liczy się nie tylko strategia układania, ale także umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość, a przede wszystkim dobra analiza sytuacji na stole. W tej grze karcianej ważne jest pełne skupienie się na grze, gdyż każdy ruch jest niezmiernie ważny.
Mam nadzieję, że nie przestraszyłam was opisem i nadal jesteście zainteresowani grą Pasjans Deluxe. Mogę zagwarantować, że gdy już się wdrążycie – nie będziecie się mogli oderwać od tej gry karcianej. Jak dla mnie to jedna z najbardziej interesujących wersji gry pasjans. Jeśli nie wierzycie, sami sprawdźcie. Mogę też zagwarantować, że wierni fani pasjansów z pewnością się nie zawiodą i także tu będą bili rekordy.
Jeśli jesteś fanem gier pasjans, bądź też ta gra tak cię wciągnęła, że chcesz spróbować swoich sił w innych grach tego typu to serdecznie zapraszam. Mamy jeszcze kilka innych pasjansów, które z pewnością przypadną wam gustu. Życzę wszystkim wspaniałej zabawy i samych wygranych : )