Pasjans Elevens

Pasjans Elevens to gra pasjans, w której macie za zadanie tak dobierać karty w pary by suma ich oczek dawała jedenaście, a także budować sekwencje z króla, damy i waleta, by ci również byli zużyci z planszy. Pasjans Elevens to bardzo przyjemna gra pasjans, przy której świetnie się można bawić, choć jest to gra jednoplanszowa. Plansz nie ma, ale są za to 3 poziomy trudności i tablica z najlepszymi wynikami graczy – na którym jej miejscu znajdziesz się ty? Zapraszam serdecznie do zabawy!

Jeżeli lubisz nietypowe pasjanse to Pasjans Elevens jest grą dla ciebie. Tutaj musisz jedynie umieć liczyć do 11, a także rozpoznawać karty takie jak król, dama, walet. Waszym zadaniem w grze Pasjans Elevens jest łączenie w pary kart od asa do 10, tak by suma ich oczek dawała 11. W przypadku kart król, dama, walet jest tak, że musicie kliknąć właśnie te trzy karty, choć nie muszą mieć one tego samego koloru. Proste?

Zadanie wydaje się być bardzo proste, chociaż można łatwo przegrać, bo nie trudno doprowadzić do sytuacji kiedy nie będziecie mieć żadnego ruchu, a wtedy musicie zacząć grę pasjans od nowa klikając RESTART, który wyskoczy u dołu ekranu. RESTART możecie kliknąć również podczas samej gry na przycisku, który znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu. Tam też znajduje się wyjście do menu. Z innych opcji znajdujących się po lewej stronie gry Pasjans Elevens to czasomierz, który biegnie w górę oraz stos z kartami, z którego dobierane są one automatycznie gdy na planszy uda wam się ułożyć jakąś 11.

Jak widać pasjanse wcale nie muszą polegać na układaniu kart od asa do króla, a na takim łączeniu kart w pary dające określoną ilość oczek. Pasjans Elevens jest naprawdę bardzo fajną grą godną polecenia, chociaż nie jest to gra wieloplanszowa. Gra Pasjans Elevens daje wam jednak na ekranie powitalnym możliwość wyboru jednego z trzech poziomów trudności – na jaki poziom gry się czujecie?

Na koniec dodam jeszcze, że w grze Pasjans Elevens wszystkie ruchy wykonujecie za pomocą myszki, a w prawym górnym rogu tej gry pasjans macie wyłącznik dźwięków i muzyki w grze. Wszystko jasne? Mam nadzieję, że tak. Pasjans Elevens już czeka na was – łapcie te myszki i bawcie się razem z nami.

A jeśli wolicie klasyczne pasjanse to nic straconego – macie ich na naszym portalu całe mnóstwo – przejrzyjcie nasze działy z grami pasjans i wybierzcie coś dla siebie. Życzę wam udanej zabawy w świecie gier pasjans.

Powodzenia !!!