Pasjans online

Kolejny pasjans w stylu klondike. Zwany też solitaire. Wersja ta posiada bardzo przyjemną grafikę, fajne efekty dzwiękowe i przyjemny interfejs użytkownika. Dostępna jest również tablica z najlepszymi wynikami gry w pasjansa. Dostępne są wyniki mistrzów pasjansa z danego dnia, tygodnia i miesiąca. Aby się do nich zaliczyć trzeba naprawde się postarać. Życzę powodzenia i dobrej zabawy.

Pasjans Online - powstanie pasjansa jest pewnie tak odległe jak czasy powstawania samych kart. Dziś jednak gdy rozwój techniki poszedł już do przodu pasjansa układać możemy również online.
Ta wersja to kolejna odmiana popularnego pasjansa klondike dostępnego już na naszej stronie.
Przewagą tego pasjansa jest świetny interfejs i przyjemna obsługa.
Do minusów można zaliczyć brak możliwości ustawiania opcji gry. Pasjans zawsze wyświetla po trzy karty z zakrytej kupki.
Przeważnie celem stawiania pasjansów jest skupienie się i refleksja. W tej wersji do celów zaliczyć można również statystyki i największą punktacje jaką uda nam się zdobyć. Myślę że zasady układania tego pasjansa znamy wszyscy, ale jeżeli trafił by tutaj ktoś kto jeszcze nie miał z nim styczności to gra się w niego w następujący sposób. Karty rozkładamy w sposób malejący od siedmiu rzędów do jednego. Ostatnie karty w rzędzie odkrywamy. Celem gry jest ułożenie na osobnych kupkach wszystkich kolorów w kolejności od Asa do Króla. Między rzędami można przekładać tylko jedną lub wiele kart jednocześnie.
Jak we wszystkich pasjansach i w tym należy zmierzyć się z prawdopodobieństwem, własną spostrzegawczością, refleksem, a także wykazać się dobrą pamięcią. Pasjans ten świetnie nadaje się również do odpowiadania na pytania.
Można układać go zadając odpowiednie pytanie, by w kolejnych cyklach prosić o odpowiedzi dotyczące bardziej szczegółowych kwestii. Ja jednak nie próbuje wróżyć z kart i jedynym pytaniem jakie mi przychodzi do głowy to „Czy tym razem uda mi się w końcu ułożyć pasjansa?”.
Życzę jak najwięcej pozytywnych odpowiedzi :)