Pasjans Pająk Magic Room

Pasjans Pająk Magic Room to bardzo fajny pasjans, który powstał na bazie klasycznej gry pasjans pająk, z tym że tutaj gramy wszystkimi kolorami kart i karty możemy układać na sobie dowolnymi kolorami byle w kolejności od króla do asa. Pasjans Pająk Magic Room jest grą jednoplanszową, jednak mimo to można się przy nim znakomicie bawić. Celem gry Pasjans Pająk Magic Room jest oczywiście oczyszczenie planszy z kart. Dacie sobie radę? Myślę, że tak, bo gra Pasjans Pająk Magic Room jest naprawdę bardzo prosta. Zapraszam.

Pasjans Pająk Magic Room to nasza kolejna propozycja z pajączkiem w roli głównej, jednak tym razem jest to gra pasjans pająk nieco różna od klasycznej ponieważ gramy tu wszystkimi kolorami kart, które jednak możemy układać na sobie w dowolny sposób ważne by zachować sekwencję od króla do asa, czyli malejąco wartością kart.

Pasjans Pająk Magic Room to pasjans dla każdego. Jest to bardzo prosty pasjans pająk i nawet najmłodsi gracze nie będą mieć z nim problemu. Karty przekładacie tutaj oczywiście za pomocą myszki, a wszystkie opcje w grze Pasjans Pająk Magic Room znajdziecie u dołu ekranu. Zaczynając od lewej pasjans ten posiada takie opcje jak: punkty, przejście do strony autora, restart gry, cofnięcie ruchu oraz wyjście z gry Pasjans Pająk Magic Room.

Warto również zauważyć, że po lewej stronie tej gry pasjans macie stos, z którego możecie dobierać karty, kiedy z tych na planszy nic już zrobić nie można. Kiedy klikniecie na stos na planszy w grze Pasjans Pająk Magic Room w każdej kolumnie pojawi się jakaś karta, więc nie bądźcie zaskoczeni : ) Dodam jeszcze, że Pasjans Pająk Magic Room nie jest ograniczony czasowo, więc możecie grać spokojnie i na luzie, kompletnie bezstresowo.

To już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o grę Pasjans Pająk Magic Room. Zasady znacie, dostępne opcje również więc chyba czas zaczynać układać pasjanse. Mam nadzieję, że będziecie się znakomicie bawić przy grze Pasjans Pająk Magic Room - ja bawię się rewelacyjnie.

Jeżeli lubicie gry pasjans pająk to na pewno przypadnie wam do gustu gra Pasjans Pająk Magic Room. Polecam wam tę grę pasjans, a także zachęcam do zagrania w inne nasze pasjanse, których na naszym portalu jest całe mnóstwo. Jestem pewna, że każdy z was znajdzie tutaj jakieś pasjanse dla siebie – zarówno początkujący gracz, jak i ten na poziomie zaawansowanym. Ale dosyć już mojego gadania – gra Pasjans Pająk Magic Room czeka już na was. Myszki w dłonie i zaczynamy zabawę.

Powodzenia!!!