Pasjans Pająk Spades

Pasjans Pająk Spades to klasyczna jednoplanszowa gra pasjans pająk, w której macie tylko jeden kolor kart. Waszym zadaniem jest układać na planszy karty od króla do asa – tak ułożone karty wędrują na specjalne pole u dołu ekranu. Kiedy uda ci się usunąć wszystkie karty z planszy to zliczane są punkty i możesz sprawdzić jakie miejsce zajmujesz na liście graczy. Jeżeli lubisz klasyczne pasjanse to koniecznie zagraj z nami w grę Pasjans Pająk Spades. Polecamy serdecznie.

Klasyczne pasjanse mają to do siebie, że posiadają wszystkim znakomicie znane zasady gry. Jeżeli lubicie klasyczne pasjanse to z pewnością będziecie się znakomicie bawić razem z grą Pasjans Pająk Spades. Pasjans Pająk Spades to klasyczny jednokolorowy pasjans pająk, więc nie powinniście mieć z nim żadnych problemów. Pamiętacie zasady?

W grze Pasjans Pająk Spades macie za zadanie układać karty od króla do asa w odpowiedniej kolejności. Jeśli wam się to uda to cała taka kolumna kart wędruje na specjalne pole u dołu ekranu. W grze Pasjans Pająk Spades macie zadanie ułatwione, bo na planszy dostępny jest tylko jeden kolor, ale mimo to możecie nieco zamieszać i przegrać.

Celem gry Pasjans Pająk Spades jest oczywiście oczyszczenie planszy z wszystkich kart poprzez układanie pasjansy. Czasem zdarzy się jednak, że z kart na planszy nic nie da się już ułożyć, wtedy możecie wykorzystać karty znajdujące się u dołu ekranu przy napisie STACK. Klikacie na niego i na planszy gry Pasjans Pająk Spades pojawiają się dodatkowe karty.

Warto jeszcze zauważyć, że Pasjans Pająk Spades jest ograniczony czasowo, jednak czasu jest sporo i na pewno zdążycie. Jeśli jednak zrobicie to szybko to, wtedy na waszym koncie pojawią się dodatkowe punkty bonusowe, a punkty w grze Pasjans Pająk Spades są o tyle ważne, że dzięki nim możesz znaleźć się wysoko na liście graczy.

Jeśli chodzi o inne opcje gry Pasjans Pająk Spades to warto zauważyć, że w lewym górnym rogu tej gry pasjans znajdziecie czas oraz ilość zdobytych punktów. W prawym górnym rogu znajdziecie przycisk UNDO, który oznacza cofnięcie ruchu oraz wyłączniki dźwięków i muzyki w grze Pasjans Pająk Spades. W prawym dolnym rogu tej gry pasjans macie przycisk włączający pauzę.

To już wszystko jeśli chodzi o grę Pasjans Pająk Spades. Mam nadzieję, że wszystkie zasady i opcje są dla was jasne i że będziecie się znakomicie bawić. Pasjans pająk czeka na was – dajcie się zaplątać w jego sieć i przeżyjcie miłe chwile na naszym portalu. Jeśli lubicie grać w gry pasjans pająk to poszukajcie innych implementacji tego typu pasjansy na naszym portalu – mamy ich całkiem sporo.

Pasjans Pająk Spades już czeka – chwytajcie się pajęczej sieci i zaczynajcie zabawę – gwarantuję, że będzie ona świetna!